Wpis z mikrobloga

Polacy jak wszyscy europejczycy nie szanują swojej wolności.

Mam kolegę na Dominikanie, sobie jeździ samochodem popijając sobie jakiś alkohol, czasami piwo, czasami drink, czasami czysty rum, raz widzi nas dwóch Policjantów, popatrzeli, żaden się nie ruszył, krzyczeliśmy do siebie z Policjantami "cześć, co tam? Miłego dnia i spokojnej jazdy"
Ale co więcej on nie ma prawa jazdy i jeździ, tutaj jest WOLNOŚĆ!
Na Jamajce poznałem Rastamana który sobie jechał nie przekraczając 20km/h paląc jointa, był taki upalony, a nikt na to uwagi nie zwracał.
Na Haiti też jechanie bez prawa jazdy, czy po alkoholu jest normalne.
Wszystkiego czego pragnę to po prostu powrót do normalności w Europie...
#polityka #polska #wolnosc #konfederacja #korwin #libertarianizm #karaiby #ameryka #podrozujzwykopem #motoryzacja #prawojazdy
  • 6
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu: Ja tam znam tylko pijaków z prawem jazdy którzy albo się do rowu #!$%@? albo z już medialnych spraw kogoś po pijaku zabili. Moja wolnośc do życia > wolność patusa do chlania czy ćpania w aucie, więc dobrze że policja kontroluje i dobrze że żeby jeździć to jakiś egzamin trzeba zdać xD

  • Odpowiedz
@wielkifanrapu: A byłeś może w Stanach Zjednoczonych? Tam też można jeździć od baru do baru i po wszystkim wrócić furą do domu. Jeśli nic nie odwalasz za kółkiem, masz luz. Tak samo zresztą jest np w Australii.

PS Tak wiem, odpowiadam na durną paste.
  • Odpowiedz