Wpis z mikrobloga

@PiccoloGrande: Trudno się dziwić jak główną atrakcją wieczoru jest wywiad z gościem który pracował w stanach. Zupełnie jakby ciągle były lat 80-te i praca zagranicą stanowiła powód do zazdrości. Dodatkowo gość sam przyznał, że nie był tam ekspertem od kosmosu ale po prostu deweloperem. Cholera wie - może i jakieś crudy robił a tu nagle Stano robi z niego gwóźdź programu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Rozmowa nawet
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: patrząc na ilosc osób mających tam swoje programy, można wywnioskować, że od cholery osób jest zatrudnionych do tego kanału a wyświetlenia? 200-300k, i to w czasie kiedy jest o tym mega głośno, za miesiąc to tam te zwykłe kanały to kilkadziesiąt tys. Wyświetleń będą wyciągać i to wg mnie upadnie. Za duże koszta
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: po prostu to słaby rozmówca. Jak ktoś chciał to już w czasie bumu na AI i Elona Muska typ został przeorany w innych populistycznych wywiadach. A po Stanowskim, który nie zna sie nawet na temacie to co ma sie tam pojawic, pewnie beda mielic to samo.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Mnie zastanawia czy zaokolak mówiąc o tym że kanał 0 będzie miał 16 mln kosztów rocznie i to się finansowo zepnie jest pijany czy niespełna rozumu. Bo z takimi wyświetleniami to ja nie wiem ile ci reklamodawcy by musieli płacić szczególnie że konfitury z Orlenu się skończyły.
Swoją drogą studio na 2 bańki też nie wygląda.
  • Odpowiedz
  • 0
@PiccoloGrande na YT ile na live chyba nie ma aż takiego znaczenia, szczególnie że to trwało blisko 3 godziny więc w trakcie mogło fluktuować. Aktualnie materiał ma ponad 200k wyświetleń, pewnie dobije do jakiś 300. Więc to już całkiem ok.
  • Odpowiedz
  • 0
@PiccoloGrande nie wiem o czym Krzysztof grzmiał bo go nie obserwuje. I nie jestem żadnym jego adwokatem. Po prostu mówię co obserwuje i że wg mnie wynik nie jest zły.
  • Odpowiedz
@midget: Ano to jak nie obserwujesz to nie rozumiesz kontekstu. Wynik jest bardzo zły jak na kogoś, kto twierdził, że pisana jest w tym momencie historia Youtuba, a zaniepokojone zarządy TVN i Polsatu zaraz będą zwoływać pilne narady bo im oglądalność tąpnie.
  • Odpowiedz