Wpis z mikrobloga

Mówi się o rychłej śmierci telewizji. Stanowski mówił dzisiaj, że już się szykuje na pogrzeb telewizji. Wyobraźcie sobie więc, że mamy teraz godziny szczytu i Kanał Zero ogląda 24 tys. ludzi na żywo. Wyobraźcie sobie teraz, że takie TVN24 ogląda teraz pewnie z 700-900 tys. ludzi live. Taką Republikę pewnie z 250-300 tys. ludzi. TVP Info ze 150 tys. Polsat News z 200k.

No, tak więc to tyle z bajeczek Stanowskiego. I z pewnością to się w najbliższych latach nie załamie.

#kanalzero #tvpis #neuropa #4konserwy #polityka #bekazpisu #stanowski
  • 17
I z pewnością to się w najbliższych latach nie załamie.


@Gours: Jeszcze pozostaje kwestia demografii. Wśród młodych wiele ludzi nawet nie posiada telewizora. To jest akurat fakt, że tradycyjne media tracą swoją pozycję, choć jeszcze daleko do tego, by przestały być znaczace.
@Gours pewnie nawet dłużej. Przy dziesiątkach serwisów streamingowych, które co rusz usuwają jakiś content i youtubie wyciagającym rękę po coraz więcej kasy, klasyczna telewizja może znowu urosnąć w siłę
Zakolak nie jest żadnym fenomenem nawet w skali YouTube.


@tomekruslan: jest, nadaje sensowne rzeczy. Jak sam wspomniałeś jakiś patostremer je paczki, u Staną jest dyskusja o CPK (ale solidna, wartościową, bez też jak w tvpo czy republice). U Staną jest nauka ekonomii z Gwiazdorskim, hejtpark z Tomkiem Czajka itd. Ty podajesz przykład patostremera, któremu wyświetlenia nabijają dzieci, które nie mają głosu w wyborach i ich zainteresowania zmienia się jeszcze 10 razy
@93michu93 przecież Gwiazdowski, Matczak, Tede i inni wcześniej mieli swoje bardzo popularne kanały. To żaden fenomen tylko czysty biznes. Ściagasz w jedno miejsce kilka gwiazd, robisz szum medialny i masz efekt synergii. Potem przychodzi Mariusz i stawia laurkę Stanowskiemu robiąc z niego jakiegoś bożka.
@93michu93: o #!$%@?, co typ uwierzył w merytoryke kanału Stanowskiego xd Naucz się angielskiego, i będziesz miał dostęp do wiedzy ludzi, którzy coś znaczą w świecie, a nie niespełnionego ekonomisty, co całe życie na państwowym garnuszku, albo moralizatora, którego kumpel nie wiedział dlaczego rozmawiał 711 z Fryzjerem, podczas spotkań które były ustawiane. No chyba, że ktoś musi Ci mówić jak masz rozumieć np wywiad z Duda, bo przecież widzowie Stana, są
@czemuztak: no ja na urlopie ale nie w Brighton.

W Polsce nie ma ani jednego kanału, który tak podszedł do tematu. Masz geopolitykę, wojsko, ekonomię, inwestycje, wywiad z prezydentem, teraz z Żukowska itd.

Umiem angielski ale jakoś nie wierzę, że Amerykanin lepiej przedstawi mi zagadnienia geopolityczne Polski xD
Oglądaj sobie co chcesz, ja też mogę. Kanał zero przez mordę stanowskiego jest fenomenem ale nie takim właśnie gdzie wyświetlenia robią patostremerzy, tylko
@93michu93: No dobra była ta debata o CPK. Tak samo jak wywiad z Dudą. Po prostu szczyt dziennikarskiego profesjonalizmu.
Masz w Polsce kanały które zajmują się geopolityką. Masz Wojczala, masz wielu gości u Zychowicza, masz też mniejsze kanały. Masz nawet fantaste Bartosiaka.

Jest powód dla którego taki projekt nigdzie nie wypalił na zachodnim youtubie. I tu też nie będzie żadnym przełomem, ot, kolejny kanał który za rok będzie wyglądał jak kanał
No dobra była ta debata o CPK. Tak samo jak wywiad z Dudą. Po prostu szczyt dziennikarskiego profesjonalizmu.


@czemuztak: a gdzies jeszcze cos takiego mialem? Moze pominalem?

Masz w Polsce kanały które zajmują się geopolityką. Masz Wojczala, masz wielu gości u Zychowicza, masz też mniejsze kanały. Masz nawet fantaste Bartosiaka.


@czemuztak: no ja wiem, ze jest Bartosiak i Zychowicz, ale ja chce miec dosc minimalna dawke wiedzy, bardziej interesuje mnie