Wpis z mikrobloga

Siemka, potrzebujemy waszej opinii nt. #sejmstream.
Co jest ok, co powinniśmy zmienić, może jakieś propozycje?

Na dniach wprowadzamy betę na stronę główną, będzie wybór między chatem YT a mirko #sejm. Czat z YT będzie działał normalnie(w tym tygodniu jest problem, już jest rozwiązany ale musiałbym zresetować backend, a nie chcę tego robić w czasie posiedzenia).
Jak macie możliwość i chwilkę to zapraszam do sprawdzenia bety na https://beta.sejm.stream/
Czekamy na feedback. Z góry dzięki i pozdro ;)
IceGoral - Siemka, potrzebujemy waszej opinii nt. #sejmstream.
Co jest ok, co powinni...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-9 o 12.45.45

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@jankes83: opcja full-screen z chatem i bez jest "in progress"
@suwalskimroz myślę jak to zrobić najbezpieczniej, możliwe, że po zalogowaniu przez wykop (już gotowe) będą opcje "feedu" z wykopu.
@Adamovsky znany błąd z poprzedniego posiedzenia, przez brak czasu głównie z mojej strony nie daliśmy rady wrzucić żadnych poprawek.
  • Odpowiedz
Z błędów które występują u mnie:
- wyciszanie podczas zmiany karty;
- częste rozłączanie, zawieszanie się i zrywanie stream

Przydałoby się :
- możliwość chowania w bok czatu / wpisów z tagu, a następnie recalling pozostałych elementów aby wypełnić okno
- może gdzieś url do źródeł stream np do ytb klikalny? Aby szybko przejść w momencie awarii
- może możliwość wysyłania jakiś emotek które oczywiście pokazywały by się tylko tu na stronie
  • Odpowiedz
  • 0
@smashthat

błędów które występują u mnie:

- wyciszanie podczas zmiany karty;

- częste rozłączanie, zawieszanie się i zrywanie stream

znane, prawie poprawione.

- możliwość chowania w bok czatu / wpisów z tagu, a następnie recalling pozostałych elementów aby wypełnić okno

Działa to na głównej, przycisk CZAT ON/OFF, będzie na becie.

- może gdzieś url do źródeł stream np do ytb klikalny? Aby szybko przejść w momencie awarii

Opcja zmiany źródła będzie.

-może
  • Odpowiedz