Wpis z mikrobloga

@igorovsky snowtrex nie jest zły ale genernie to pośrednik więc swoją marże bierze.
Ja uskuteczniam takie "patenty" dla nart we wloszech:
Yesalps.com (jest fajna opcja wyboru regionu, i wysyłki zapytania do wszystkich apartamentów w okolicy, z tym że trzeba jakby kilka razy wybrać to samo, bo na raz wybiera chyba maks 20 noclegów? Ale strona pamięta które już zostały odpytane więc nie jest to problem)
Do tego często gęsto stacje narciarskie/lokalne biura
@Maldo: ja do tego jeszcze dodam ze po prostu przegladam mape google w widoku satelitarnym i patrze na hotele ktore maja bezposredni dostep do stoku i rezerwuje z ich strony gdzie ceny szczegolnie jak sie robi rezerwacje first minute sa najlepsze. w styczniu bylem na Sella Rondzie, hotel 3* z basenem ,saunami, silownia i garazem podziemnym 1280eur za tydz dla (bez zarcia) 4 os. a narty wpinalem 100m od hotelu.
ale
@diwi: jestem zadowolony) tylko teraz w lutym jest on duzo duzo drozszy(prawie 3krotnie vs cena ktora bookowalem w sierpniu na styczen) - Al Sole Canazei.
Takiej ceny jak jest teraz bym nie zaplacil, bo za 1,5k euro w Marilevie(wiadomo to nie jest Sella Ronda ale tez mozna fajnie pojezdzic) mam juz sprawdzony hotel gdzie jest duzo lepszy basen + cieply basen zewn. - Gaia Wellness Residence hotel
@igorovsky: Osobiście polecam NevDama, byliśmy z nimi kilka razy i wszystko było ok, mają pakiety z karnetami i wychodzi taniej niż branie samego noclegu + karnety w kasach.