Wpis z mikrobloga

@nobrain Myśle, że jest to bardzo dobry temat biorac pod uwage użytkowników którzy mają tylko jedną konsole i dla całej branży bo to może wywrócić ją do góry nogami. Ciekawe co ty uważasz za temat, który może kogoś zainteresować xD
  • Odpowiedz
@n0spRezydenta: Jesli sie okaze ze ms pojdzie droga segi to poczuje sie troche wydymany przez nich. I nie z tego powodu ze jestem fanboyem x-a i nie chce zeby inni nie zagrali w gry od ms. Ale z tego powodu ze jak bym wiedzial ze po przejeciu bethesdy i activision gry od nich dalej beda wychodzic na ps to bym zostal z ps.
  • Odpowiedz
@slawek-krecichwost: mam podobnie od 2000 roku jakaś konsola od niebieskich była w domu, na premierę kupiłem eSa bo gram nie dużo ale jakby mi się spalił myślałem nad eXem a teraz to tak średnio jak nie wiem co będzie. Druga sprawa monopol play trochę lipa bo nie liczę nintendo ze względu, że ma innych odbiorców.
  • Odpowiedz
@laiklaicki: Nie wiem czy jest sie co martwic o monopol przecież, jak podkreca ceny za bardzi to ludzie nie beda kupowac bo przeciez gry to nie jest towar pierwszej potrzeby. Jedyne co sie moze wydarzyc to to ze nie beda sie starac w kwesti exow ale to tez nie kest do konca pewne. Maja troche devow ktorzy musza na siebie zarobic
  • Odpowiedz