Wpis z mikrobloga

Czeka mnie teraz ciężki czas - zmiana auta. Zanim się nasłucham jak to szwab płakał jak sprzedawał albo, że kilkunastoletnie auto nigdy nie miało kolizji to chciałbym określić model. Co polecicie w przedziale 15-20k z napędem 4x4 najlepiej z silnikiem benzynowym? Z góry dzięki

#motoryzacja #auto #samochody
  • 20
  • Odpowiedz
@Gr4bek 15-20 i 4x4 xD machający_papiez.jpg. obecnie rynek aut to patola, raczej koło w okolicach 15 idzie kupić coś co jeździ, ale raczej bez większych wymagań, sam niedawno kupiłem Asterke boża 1.6. za 20 już coś znajdzie w miarę fajnego, ale zależy czego szukasz. Zdrowe i fajne tak, zdrowe, fajne i 4x4 - ni #!$%@? xD dodaj jeszcze 5-10k i można myśleć o jakiejś fajnej 4x4
  • Odpowiedz
  • 1
@Gr4bek w tej kasie tylko jakieś vagi 4x4 bo z subaru to wieczna waga z ruda. Więc możesz szukać i passata b5 w sumie to kazda benzyna tam ok z vr5 trochę większy problem z częściami. A6 C5 masz pełen przekrój. Od 1.8T co polecam bo koszta eksploatacji przyjemne, v6stki też pancerne(2.4/2.8). Jak masz trochę więcej cierpliwości do szukania i trochę więcej kasy na eksploatację to możesz się pokusić o 2.7biturbo. A4
  • Odpowiedz
  • 0
@Gr4bek ogólnie golfy, bory,Leony i inne tego typu możesz śmiało brać z 1.8t. Z 2.3 vr5/2.8 vr6 mogą się pojawić problemy z rozrządem który jest z tyłu motoru i czasami zmiennymi fazami ale tak to są to zajebiste silniki. Mocowo niby dupy nie urywa ale charakterne są
  • Odpowiedz
@jaboleq93 tak samo mogę napisać o jakimś Francuzie. Marka marka, ale nigdy nie masz pewności czy nie zacznie ci stukać panewa albo nie zacznie ci auto żreć oleju litrami, używane auto to używane ¯_(ツ)_/¯ przynajmniej Buda zdrowa. Jak coś klęknie to będę się zastanawiał co dalej, na razie wszystko jest ok. Nie mam nic do Francuzów, szukałem nawet peugeota 207 który nadal mi się podoba, ale w 1.4 pchał się nie będę,
  • Odpowiedz
xD jakbyś zobaczył w jakim stanie jest to auto to byś mi kolbe #!$%@? tylko dlatego bym cię nim przewiózł ( ͡º ͜ʖ͡º) jak za te pieniądze (11k) nie narzekam


@zielony_goblin: nigdy do opla nie wsiądę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co polecicie w przedziale 15-20k z napędem 4x4 najlepiej z silnikiem benzynowym?


@Gr4bek: Skoda Octavia pierwszej generacji, ewentualnie Fiat Sedici\Suzuki SX4. Ale bedzie ciężko. Panda 4x4 w DOBRYM stanie się od 25k zaczyna.
  • Odpowiedz