Wpis z mikrobloga

Dywersyfikacja portfela moim zdaniem jest lepsza. Przynajmniej nie bede mowil "#!$%@? mialem i sprzedalem"
Zaznaczam ja sie za bardzo nie znam i zwracam jedynie uwage na to przy ktorym projekcie pracuje wiecej developerow i popularnosc na reddicie :p
  • Odpowiedz
Nigdy nie wymieniaj czegos na bitcoina który rośnie okej może zarobisz x4 ale shity tyle w 1 okresie hossy wykręcą a Ty zostaniesz z btc który bedzie tylko 4x wiecej warty, lepiej zaryzykowac
  • Odpowiedz
  • 1
@Atari_65XE: @Noval33t @cerbera Sprzedałem teraz, gdy kursy trochę lepsze i czekam z USDT aż BTC spadnie i dokupię za to tylko BTC. Wszystko po to, by i BTC się pozbyć za jakiś czas (na relatywnie wysokie górce). Idę całkowicie w akcje i obligacje, a z krypto przygodę kończę. Wg mnie już nic sensownego z tego nie będzie.
  • Odpowiedz
@Atari_65XE: no, ale jakie 100k? Przecież co roku piszesz że to nie ma sensu, że się zaraz wywali, nie uważasz swoich "predykcji" za śmieszne? Dla mnie są wręcz żałosne. Nie wiesz co będzie, ale się wypowiadasz.
  • Odpowiedz
@damian44__: nie słuchaj nieudacznika @Atari_65XE ten gościu siedzi na tagu #bitcoin już prawie 10 lat i od zawsze straszy że to koniec, że już gasimy światło (miał być koniec przy 100$ za 1BTC, koniec przy 1000$ za 1BTC, koniec przy 10k$ za BTC itd. teraz koniec przy 100k$). Przez to swoje myślenie popadł w depresje i siedzi pisze cały czas rzeczy przeciwko krypto, on naprawdę przegrał życie. Mógł być multimilionerem ale
  • Odpowiedz
@krentadorga nowy system finansowy predzej uwali cale krypto niz mu pomoze. Cbdc jest tworzone po to by miec calkowita kontrole i przejrzystosc tranzakcji a nie zeby ludzie bawili sie bitcoinem.
  • Odpowiedz
@damian44__: Generalnie rób co chcesz, krypto zgadzam się po tym cyklu moze byc juz lipa ale akcje tez nie sa kolorowe do tego podatki na wyjsciu no i dużo bardziej czasochłonne ale full legal. Generalnie 10% zamiast kupować btc kup alty. Duzo nie stracisz a mozesz zyskac.
  • Odpowiedz
@Creamfields ta jasne bitcoin nie dba. Kiedy wszyscy czekali na etf. Wczesniej na cene mial wplyw czy jakies panstwo pozwoli legalnie tym handlowac. Czy gielda wrzuci jakiegos coina na swoja liste. No i w koncu zmusili was do rozliczania krypto z urzedami skarbowymi a anonimowe tranzakcje na fiat w automatach zostana zlikwidowane w tym roku. Bitcoin bedzie istnial ale prawie nikt nie bedzie go chcial bo bedzie wolal wymienic sie za fajki
  • Odpowiedz
  • 0
@Noval33t: Tzn. zbudowałem roku temu już portfel, aktualnie o wartości 120k. Podział: 80% akcje (a dokładnie ETF iShares) / 20% nasze polskie obligacje EDO. Całość oparta o IKE/IKZE. Z krypto myślę zwiać całkiem. Teraz czekam na spadki BTC, żeby dokupić za sprzedaż altów, a później będę czekał na wzrosty żeby sprzedać całego BTC. Mykam z tematu #kryptowaluty, bo mimo, że cały temat mi się podoba i pracuję na co dzień
  • Odpowiedz