Wpis z mikrobloga

@Hemingwayy: Kisne z doroslych mezczyzn ktorzy sa juz rozmiarow doroslego mezczyzny ale maja owlosienie twarzy jak dziecko albo baba.

Tak wygladasz jak masz 15 lat i golisz brode.
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: połowa Polaków - chyba same dzieci do 18 roku życia i emeryci - akurat będzie to połowa. Jak ktoś w wieku 18-30 lat nic nie robi i zarabia gówno pieniądze to jest sam sobie najprawdopodobniej winien. Jest tyle możliwości że to jest głowa mała, teraz nawet najniższa krajowa której nie jestem zwolennikiem będzie wynosić 3200 zł na rękę ale jak ktoś woli przebalować wszystko czy wydać na głupoty typu nowy
  • Odpowiedz
@Draakul jakie nakazy, jakie zakazy? Przecież mieszkanie z rodzicami to najlepsze co może spotkać człowieka. Dom 120-150m2, własne piętro/dom/wejście. Full samodzielność, rodziców tam nawet nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º) ba! Oni nie istnieją. Facet po 30 który mieszka z rodzicami jest w 100% zaradny i samodzielny. O czym ty piszesz.

A prawda jest taka, że taka osoba za #!$%@? nie ma wglądu w rachunki, ni jest w
  • Odpowiedz
@Ethernit: mnie się nic nie zmaterializowało, a nie mieszkałem u mamy od 23 roku życia. Najpierw akademik, który sobie sam opłacałem z pracy w wakacje za granicą, później delegacja, następnie wynajem i zakup własnego mieszkania.
Ci co siedzą do trzydziestki u mamy, to zwykłe cipy. Zwłaszcza teraz, gdy możliwości są znacznie lepsze niż 15 lat temu, gdy była ogólna bieda.
  • Odpowiedz
@wolny_kot ale jak to? Wynajmowałes? Jak to? Płaciłeś komuś zamiast oszczędzać? Jesteś niewolnikiem. W ogóle to beka z ciebie, miałeś super mieszkanie u mamusi, a poszedłeś na swoje. Jeszcze mieszkanie kupiłeś? Starzy dali albo jesteś złodziejem #!$%@?! W ogóle to spłon na stosie bo miałeś czelność się usamodzielnic!!!

  • Odpowiedz
@chwilowypaczelok skoro wynajmuje to mnie na to stać, więc najniższej nie zarabiam ;) ba! Na samochód mnie stać, a i nawet na motocykl. No luksus panie, luksus ( ͡º ͜ʖ͡º) może i nie mam nowego BMW z salonu, ale wolę takie życie i bycie samodzielnym niż siedzenie u mamusi i ściskanie każdego grosza bo za kilka lat i tak wziąć kredyt pod korek, a następnie być hurr
  • Odpowiedz
Nie no przecież każdemu na 18 urodziny materializuje się na koncie pół bańki, tylko ci debile wolą zostać u starych i wydać to na cziperki hehe beka z tych przegrywów hehe xd


@Ethernit: Z wykopkami nie da się wygrać xD Instynkt mamusiej spódnicy i wygodnickiego życia jest nie do powstrzymania. Jak wyprowadzisz się z domu wcześniej toś głupi, bo gdzie ci będzie lepiej jak nie u mamusi i tatusia (
  • Odpowiedz
Żaden z moich znajomych 25-30 nie mieszka z rodzicami od dawna

@zielony_goblin: ja mam takich znajomych, tzn. juz wszyscy grubo 30+ i dalej mieszkają z rodzicami albo mieszkali do takiego wieku :-).
Pełen przekrój od przegrywa, przez korpolaski z niezłymi zarobkami, po gościa, który prowadzi dwie firmy (ten się wyprowadził po ślubie).
Tylko to są megarzadkie sytuacje, gdzie ludzie się dogadują z rodzicami, większość ludzi nie ma takiego luksusu.
  • Odpowiedz
@godlike1: tak bo po to ludzie chcą opuszczać dom rodzinny na #!$%@? by kupić dom też na #!$%@? za 3/4 ceny mieszkania w wojewódzkim ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ceny #!$%@?ło wszędzie w kosmos a zarobki już tylko w dużych miastach, matematykę zostawiam Tobie.
  • Odpowiedz
@zielony_goblin czytam twoje komentarze i nie mogę wyjść z podziwu jakim jesteś gorzkim człowiekiem i do tego takim, który chyba ma misję udowodnić ludziom coś, co w swojej głowie sam ubzdurał. Napisz coś jeszcze o swoich zarobkach, bo widzę, że chcesz sie pochwalić xD. Nie mieszkam z rodzicami jak co, po prostu stwierdzam fakty.
  • Odpowiedz
@Marekexp ale co cię interesują moje zarobki? Nic tutaj nie pisałem ile zarabiam i nie napiszę bo to nie wasz interes? Nic nikomu nie chce udowodnić (szczególnie tu). Śmieszy mnie kult mieszkania z mamusia do 40 i tyle ¯_(ツ)_/¯
@szynszyla2018 ja to wiem, tak samo jak nie każdy chce sobie samodzielnie gotować czy prac gacie xD dlatego mieszkanie u mamy jest wygodne
@chwilowypaczelok ale napisałem bys poprosił czy rozkazał staremu, czego nie
  • Odpowiedz