Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie sklepy AGD polecacie w #krakow . mam do kupienia #agd do całego mieszkania. sam mój znajomy który pracuje w EURO MEDIA RTV EXPERT AGD mówi, że oni się tam znają tyle co jest na ulotce napisane. a tutaj chodzi o to żeby, porozmawiać z kimś co się zna
  • 13
@rumcajser liczysz że student który sobie dorabia będzie znał się na sprzętach w takim sklepie? Czy może ktoś kto wziął te prace z braku laku by przeżyć? Wiadomo, że nikt się tam nie zna. Internet i szukasz informacji
@rumcajser: teraz to ciężko się znać, co chwila nowe modele, nie różniace się niczym od innych poza nową ceną. Co chwila jakaś "nowość". A sprzedawcy dostają info co mają wciskać, bo zalega w magazynie.

P.S. z rozmawianiem to trzeba uważać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rasteris - @rumcajser: teraz to ciężko się znać, co chwila nowe modele, nie różniace ...
@rumcajser:
Tutaj są fajne rankingi sprzętów:
https://panagd.pl/

Do tego jak coś znajdziesz to polecam wpisać model na stronie:
https://pepper.pl/
i poczytać komentarze, tam ludzie potrafią się przez kilka dni kłócić o pralkę za 1500 zł, czy warto kupić czy nie :D

Sprawdzaj też outlet na RTVeuroAGD i OleOle, czasem sprzęt bez kartonu, albo z małą nie widoczną wgniotką jest tańszy prawie o połowę

korzystając z tych dwóch stron kupiłem:
-kuchenkę gazowo
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Czyli lepiej klejony czy skręcany? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Notakaprawda:
Lepszy skręcany, ale producenci od nich odchodzą w stronę sklejanych.
Jak UE ich batem nie zmusi to nie będą robić sprzętów które można naprawiać.

Ostatnia pralka Bosch, którą kupiłem komuś z rodziny była zakupem "na wczoraj".
Wybrałem Bosch-a z klejonym bębnem który serwis Boscha wymienia razem z łożyskiem, jednak dowiedziałem się w serwisie nie autoryzowanym że można
@rumcajser agdmaniak.pl obczaj sobie rankingi np. Lodówek i sprawdź jakie pozycje Ci pasują. Warto sprawdzić sekcje komentarzy. Ludzie dopytują o konkretne modele i różnice między nimi a prowadzący stronę odpowiada i tłumaczy co warto wziąć. Zajmuje trochę czasu przeanalizowanie tego wszystkiego ale myśle że warto go poświęcić i kupić dobry sprzęt.