Wpis z mikrobloga

#mix #mp3 #mastering #tworzeniemuzyki soundpack #powiadomienie #muzyka #dzwieki #zlecenie #projekt
#studio

Pilnie poszukuję osoby, która zna się na masteringu i mixie dźwięków. Konkretnie na tworzeniu ich.

Potrzebuję stworzyć paczkę z autorskimi dźwiękami, która będzie zawierać: dźwięki powiadomień oraz wykonywanych akcji przez użytkownika. Szczegóły wyjaśnię po kontakcie.

Przeszukałem internet w poszukiwaniu czegoś co się nada i nie znalazłem nic ciekawego. Dźwięki max 2-3sec, głównie dlatego właśnie, że po prostu większość to będą powiadomienia typu: nowa wiadomość, zaaktualizowanie stanu konta, wysłanie pieniędzy itp...

Napiwki:
- 10
- 100
- 500
- 1000
- 5000
- 10000

(im większy napiwek tym dźwięk powinien być lepszy). Tutaj idealnie pasują dźwięki typu win prize, coins

Lider napiwków:
- Ustanowienie lidera napiwków
- Wyprzedzenie lidera napiwków
- Spadek z pozycji lidera napiwków

Największy jednorazowy napiwek:
- Ustanowienie największego jednorazowego napiwku
- Przebicie pozycji jednorazowego największego napiwku
- Spadek z pozycji lidera napiwków

Lider największej ilości napiwków:
- Ustanowienie pozycji naj.napiwkodawcy
- Przebicie pozycji naj. napiwkodawcy.
- Spadek z pozycji naj. napiwkodawcy

Cel:
- Ukończenie celu głównego w 50%
- Ukończenie celu głównego na 100%
- Dźwięk po rzuceniu napiwku na wybrany minicel
- Dźwięk przy ustawieniu celu głównego
- Dźwięk przy usunięciu celu głównego.

Transmisje:
- Transmisja rozpocznie się za 2 min
- Gotowość do wejścia do pokoju transmisji grupowej
- Gotowość do wejścia do pokoju prywatnego
- Rozpoczęcie odliczania czasu (start eventu)
- Koniec czasu (koniec eventu)
- Zakończenie transmisji
- Rozłączenie nadającego (oczekiwanie na powrót)

Inne:
- Nowy znajomy
- Nowa wiadomość
- Dźwięk przy wyświetleniu okna komunikatu typu ban/kick/ostrzeżenie...
- Dźwięk przy otrzymaniu napiwku (ale jako aktualizacja stanu konta, a nie jako napiwek na transmisji, więc też w stylu powiadomienia)
- Dźwięk otrzymanego powiadomienia odnośnie społeczności typu ktoś skomentował/polubił post
- Dźwięk otrzymanego powiadomienia serwisowego odnośnie np rozstrzygnięcia werdyktu zgłoszenia / info o rozpoczynającym się evencie itd...

Jak się nikt nie znajdzie to najwyżej zlecę na Fiverr.
  • 5
via Android
  • 0
@MrXavery Sporo - to zależy jak na to patrzeć. Większość z nich to po prostu dźwięk powiadomienia.
Nie wyliczałem budżetu na to. Najpierw muszę poznać ofertę, a potem będę myślał czy ją wziąć czy Fiverr będzie lepszą opcją :).
via Android
  • 0
@MrXavery No raczej nic dziwnego, że patrzę na koszta. Cena jest do ustalenia. Najpierw czekam na oferty zainteresowanych. Kiedyś się odezwała jedna osoba z wykopu i zaakceptowałem jej ofertę, ale potem kontakt się urwał. Dlatego teraz ponawiam.