Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zapraszamy Was do akcji Adoptuj Pingwina. Kociego pingwina, oczywiście 😀

Skąd pomysł, żeby szczególnie zareklamować tą 'kategorię' kotów? A temu, że czarnobiałe koty z symetrycznym wzorem, potocznie zwane pingwinami, są najmniej chętnie adoptowaną grupą. Niektóre z nich czekają na dom latami. Powodu nie znamy, bo to równie fajne koty jak wszystkie inne, a może nawet fajniejsze - potwierdzi to każdy opiekun pingwina.

Rozejrzyj się na naszej stronie internetowej!Może któryś z kotów - elegantów i elegantek w smokingach - będzie kotem właśnie dla Ciebie. ❤️

Zapamiętaj imię kota. Będzie Ci potrzebne przy wypełnianiu ankiety adopcyjnej.

Wszystkie informacje o zasadach adopcji i link do ankiety adopcyjnej - znajdziesz na stronie Stowarzyszenia. 🙂

Z pingwinkami do adopcji można zapoznać się tutaj: https://www.trzymajsiekocie.com/adopcja/pingwinki/

Jak można wesprzeć naszych podopiecznych?
-> wpłata na zrzutkę: https://zrzutka.pl/ff6p4e
-> wpłata na konto
07 1240 5400 1111 0011 3421 6831
-> wpłata blikiem +48 733 325 376
-> udział w bazarku na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/6866393313415293/

#gdansk #trojmiasto #koty #kitku #zwierzaczki #pokazkota #pomagajzwykopem #trzymajsiekocie
stowarzyszenie-trzymaj-sie-kocie - Dzisiaj zapraszamy Was do akcji Adoptuj Pingwina. ...

źródło: temp_file7582665180904695000

Pobierz
  • 13
Powodu nie znamy


@stowarzyszenie-trzymaj-sie-kocie: rozważaliście niechęć przeciętnego człowieka do niepotrzebnych i nadgorliwych kontroli? Już wolałbym pojechać na najbliższą wieś i spytać się komu się ostatnio kotka okociła. Pani Wiesia też odda za darmo, ale nie będzie oczekiwać smsów ani nie będzie mi się wpraszać do domu.

Ta umowa wygląda jakbyście traktowali każdego chętnego jak potencjalnego zwyrola który bierze kitku po to, by się nad nim znęcać. Czułbym się obrażony gdyby ktoś
tyrytyty - > Powodu nie znamy

@stowarzyszenie-trzymaj-sie-kocie: rozważaliście niech...

źródło: twitter

Pobierz
@tyrytyty celem Stowarzyszenia jest znalezienie kotom odpowiedzialnego, niewychodzącego domu. Niestety, doświadczenie pokazuje, że chociażby w kontekście zapewnienia kotu niewychodzącego domu - wiele osób ma na to swój pomysł. Umowa adopcyjna absolutnie nie ma na celu oszukiwania się w ludziach złych intencji, a jedynie uporządkowanie podstawowych zasad opieki nad kotem.
@tyrytyty: @magiczny_krzyszotf stowarzyszeniu puściły nerwy. usunęło mój wpis, więc go powtarzam; może o tej porze już śpią.

w usuniętym wpisie napisałem, że tylko idiota weźmie kota od takiej organizacji, która bierze jakieś zobowiązania na piśmie (!), a potem ingeruje w życie właściciela, robi najazdy w domu, każe się informować, spowiadać, a potem jeszcze narobi problemów, jeśli szurnięte kociary w czasie inspekcji dopatrzą się złego pokarmu w misce albo niecertyfikowanej zabawki. skończy
@PotwornyKogut: co ty pier.dolisz XD kto ci kota odbierze bo ma nie taka zabawke?
wiadomo, kazda adopcja jest dobra. ze stowarzyszenia czy od weta czy olx ale juz tak nie srajcie zarem. wszystko co mialo byc powiedziane w tym temacie zostalo napisane w poprzednich komentarzach wiec przeczytaj ze zrozumieniem. stowarzyszenie/fundacja ma prawo weryfikowac wlascicieli i tyle.
przeczytaj ze zrozumieniem. stowarzyszenie/fundacja ma prawo weryfikowac wlascicieli i tyle.


@njdnsjdnjs: no właśnie o to mi chodzi. skoro chcą weryfikować, to nie należy brać zwierząt od nich, o ile ktoś nie ma ochoty być weryfikowanym. ja nie mam. przez mój dom przewinęło się wiele kotów, ale od takiego stowarzyszenia nigdy nie wezmę.