Wpis z mikrobloga

@ExtraIntrowertyk: w sumie w tych kryteriach co podałeś to żadnych poważnych bolączek nie ma. Nie mam pewności, czy polift został pozbawiony wad przedlifta, ale jeśli nie, to najpoważniejsze czego możesz się spodziewać, to pękający materiał siedziska (tam gdzie się styka z plastikami jak siedzisz), trzeszczenie plastików i dziwne brzęczenie w drzwiach pasażera. Jeśli rozważasz zakup auta z panoramą to warto byłoby zweryfikować, czy była kiedykolwiek na czyszczeniu i konserwacji. Jeśli nie,
  • Odpowiedz
@NuklearnySzpadel przeglądam już z miesiąc ogłoszenia i nie widziałem chyba Leona z panorama, tylko cupry więc olałem temat bo bym nigdy nie znalazł. A jak z tym poborem oleju? Kojarzysz temat? Wiem że to naprawili od któregoś roku ale znajomy mechanik dalej straszy że lubią pic olej bo to taki typ silnika
  • Odpowiedz
@ExtraIntrowertyk: o ile pierwsze roczniki Leona z silnikami 1.4 122/140 pojawiały się w wątkach poboru oleju, o tyle późniejsze są wyleczone z tej przypadłości. O 1.5 też nie słyszałem by pobierały. Osobiście mam 1.4 125 i złego słowa powiedzieć nie mogę (odpukać).
  • Odpowiedz
@piwakk 122 jest tylko w przedlifcie, w ogóle nie ten rocznik którego OP szuka.
@ExtraIntrowertyk miałem 3 takie Leony, z czego jeden w TDI z automatem a drugi TSI z automatem. Pierwszy wariant odradzam jak lubisz dynamiczną jazdę, drugi polecam niesamowicie
  • Odpowiedz