Wpis z mikrobloga

@KarolaG17: Już to przechodziłem w przypadku Ukrainy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiaj juz nastroje się na Wykopie zmieniły, ale pamiętam, jak dwa lata temu wyzywano mnie od ruskich onuc i agentów Putina, bo ośmieliłem się śmieć być sceptyczny wobec jakiegoś propagandowego fejka (potem się okazało właśnie, że to jednak fejk w stylu babuszki przeganiającej batalion żołnierzy jednym słoikiem kiszonek xD). Teraz jest podobnie z polityką - wielka
@KrzysztofRathaichik: brzytwa hanlona mówi że jeżeli coś możesz przypisać głupocie to znaczy że prawdopodobnie nie było to zrobione ze złej woli. Prezenter powiedział prawidłowo co jest na wykresie i poprawili to potem w wydaniu cyfrowym.

Jak dla mnie wtopa a nie intencjonalna propaganda.

W twojej analogii byłoby poprawniej że na karteczce napisałeś że ma 5 milionów długu ale wprost powiedziałeś w tym czasie że nie ma. A to nie to samo.
@KarolaG17 Zadanie pytania "kto twoim zdaniem wygra..." zamiast "kogo byś poparł..." to jest absolutna klasyka manipulacji, to samo odwalali już w czasach kampanii Komorowski vs Duda xD. Jaką wartość i jaki sens ma takie pytanie poza zmanipulowaniem ludzi mniej rozgarniętych xD