Wpis z mikrobloga

Jakiego dostawcę internetu możecie polecić we #wroclaw
Do nowego mieszkania wrzucili mi wszystkie możliwe ulotki a ja sam nie wiem ,który będzie dobry. Światłowód jest już doprowadzony. Ludzie niby chwalą Netię...
  • 11
@CzarnyOwiec: jak masz orange to bierzesz orange. Jak możesz wziąć moico to nie bierzesz. Nawet ze 2 dni temu na tagu ktoś pisał, że ciągle awarie i zmienia. Ja też nie polecam, bo pomoc techniczna działa na zasadzie "u mnie działa" lub "zapraszam jutro"
@CzarnyOwiec: miałem Orange, Korbank, UPC, teraz Netia. Korbank akurat był średni w tamtym czasie. Znajomy też ma Netię i spoko, na osiedlu też raczej dobre opinie. Ale większość daje szajsowaty sprzęt, więc i tak mam podłączony swój, żeby wykorzystać w pełni parametry łącza.
@Ogau @CzarnyOwiec nie brałbym Orange do domu za nic, nigdy, nigdzie. Tylko jako opcja na łącza biznesowe (z SLA) do redundancji. Doświadczenia z moico miałem 5 lat temu, więc może się coś zmieniło? Ale jak coś szwankowało i potrzebowałem kontaktu z kompetentnym technicznym (szczegóły techniczne) to w moim przypadku było śpiewająco.