Wpis z mikrobloga

Mam słuchawki Creative Outlier Sport (pic) ale średnio nadają się do słuchania podcastów na rowerze albo nawet w srodze do pracy komunikacją. Słabo wygłuszają, a nie chcę też dawać głośności na max.

Możecie proszę polecić jakieś słuchawki może z funkcją tłumienia hałasów? Myślę, że najlepiej połączone przewodem, bo boję się, że zgubie słuchawki typu earbuds :)

#rower #szosa #gravel #podcast
RozowaWkolorachTeczy - Mam słuchawki Creative Outlier Sport (pic) ale średnio nadają ...

źródło: IMG_20240211_130751

Pobierz
  • 14
@sargento dziwne, bo jakoś ludzie bez słuchawek jak proszę o zjechanie na waskiej trasie słyszą, czasami nawet nie muszę nic mówić bo słyszą sama jazdę. Zresztą ja też słyszę jak ktoś z tyłu nadjeżdża. Po mieście jest jeszcze więcej różnych sytuacji, gdzie czegoś nie widać ale już słychać.
@RozowaWkolorachTeczy: okazjonalnie jak mocno wieje, czy na zjazdach, ale i tak słyszymy muzykę wewnątrz czaszki. Tylko tutaj uwaga odnośnie kostnych, bo niestety jakość idzie z ceną. Tanie kostne są bardzo bardzo przeciętne w porównaniu do np rockshokzów czy shokz jak teraz się przebrandowali. Osobiście uwielbiam słuchać książek podczas jazdy i nie odcinają nas od otoczenia takie słuchawki :]