Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #polityka #bekazpo

Wsadzcie sobie w dupę ten sondaż. TVP też wali gruchę że była mityczna mijanka. Tymczasem Opinia24 ma na googlu pełno ocen (sprzed 10 miesięcy i więcej, nie z teraz) typu "scammerskie call center". Moim zdaniem nie różni się wiele od Soszel Czędżes i innych pracowni z dupy. Sondaż to może zrobić Kantar czy Ipsos, a nie rządowy CBOS czy jakaś pracownia z bożej łaski.

A teraz nazwijcie mnie pisowcem xD
jaroty - #bekazpisu #polityka #bekazpo

Wsadzcie sobie w dupę ten sondaż. TVP też wal...

źródło: GGCycXvXYAA2IUU.jpeg

Pobierz
  • 10
Tymczasem Opinia24 ma na googlu pełno ocen (sprzed 10 miesięcy i więcej, nie z teraz) typu "scammerskie call center"


@jaroty: bo dzwonią do przypadkowych ludzi i trują dupę. To nie dowód na błędy proceduralne przy przeprowadzaniu sondażu
@jaroty: ozesz Ty...powiedzmy, że mocno uproscilem( ͡° ͜ʖ ͡°). Ekipa z kantara odpowiedzialna między innymi za sondaże polityczne przeszła do opinia24 i teraz tam są odpowiedzialni za sondaże polityczne. Można więc powiedzieć, że ten sondaż dla opinia24 robili ci sami ludzie, którzy wcześniej robili sondaże dla kantaru. Dobra ekipa, a nie jakiś troll dzwoniacy z budki. Czyli sondaze opinia24 = sondaże dawnego kantar. Stąd napisałem, co napisałem.