Wpis z mikrobloga

#!$%@?, no nienawidzę tej lokacji xD Pamiętam jak pierwszy raz grałem w DS1 to właśnie w tym miejscu ze screena spędziłem jakieś 2h? zanim w ogóle dotarłem do pierwszego ogniska. Po prostu nie wiedziałem gdzie iść, nie widziałem nic i ciągle byłem zatruty. Teraz poszło znacznie szybciej, ale ptsd zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#darksouls #fromsoftware #gry
FPmaster - #!$%@?, no nienawidzę tej lokacji xD Pamiętam jak pierwszy raz grałem w DS...

źródło: 20240211175315_1

Pobierz
  • 9
@orgin246: gzyms nie jest taki straszny, tylko trzeba mieć odpowiedni timing. Najpierw, żeby nie dostać błyskawicą w plecy, potem żeby rycerz nie ustrzelił z łuku. Następnie dzida do przodu, parry na srebrnym #!$%@? i hop do ogniska. Dla mnie Anor Londo z jedynki jest łatwiejsze niż z trójki, a Blighttown to się po prostu skipuje przez Dolinę Smoków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jandiabeldrugi: Gdybym mógł to powiedzieć 17 letniemu sobie ogrywającego to w rwących 30 klatkach na xboxie 360 xD
Ostatnio na moim pierwszy runie magiem robię większość lokacji za pierwszym. Też gzyms był łatwy, zawsze zastanawia mnie to czy to przez stałe 60 klatek czy przechodząc kolejną grę z soulsów już wiem jak się nie #!$%@?ć jak głupek xD
@falwack: przez "światło" rozumiesz latarnię, czy czapkę z robaka? Ja zawsze najpierw idę do Izalith właśnie po tę czapkę. Próbowałem raz grać z latarnią i już bym wolał na ślepo (zresztą za pierwszym razem tak to przeszedłem).