Wpis z mikrobloga

Czy jestem jakiś #!$%@? czy apka #binance to bezużyteczny śmieć? Chciałem sobie handlować w podróży z telefonu, ale ta apka to jakiś nieśmieszny żart xD
Przecież tam nic nie da się zrobić, ani odczytać żadnych sensownych informacji. Jakieś wykresy bez żadnych podziałek. Wygląda jak fanowska apka zrobiona na #!$%@? na zaliczenie pierwszego semestru z UX-a. XD

Są jakieś lepsze alternatywy do handlowania z Androida?

To już Revolut jest sto razy bardziej funkcjonalny i czytelny, tylko kilkuprocentowe opłaty zabijają sens działania tam.

#kryptowaluty
PrawakFikolarzBorysJelcynDrugi - Czy jestem jakiś #!$%@? czy apka #binance to bezużyt...

źródło: IMG_20240204_124405

Pobierz
  • 6
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: wersja lite jest po to, żeby ułatwić kupowanie nowym podczas hossy, tam są same marketbuye i proste guziki KUP więc kupują zawsze z podbiciem ceny, jeżeli dałbyś nowym od razu wersje pro to 90% od razu by ją zamknęła przerażona i mialbyś #!$%@?ą hosse, każdy kto używał już kiedykolwiek jakieś innej apki tego typu pierwsze co by zrobił po jej odpaleniu to wszedl w ustawienia i to wyłączył a nie