Wpis z mikrobloga

Do mnie o procka dzwonił jakiś Ukrainiec 3 minuty po dodaniu aukcji... #!$%@? dobrze był przygotowany ale jak usłyszał stanowcze przesyłka olx to się na mnie #!$%@?ł. Czujecie #!$%@?ł się na mnie ze się nie dałem oszukać. Braciom za wschodniej granicy serdecznie dziękuję za oferty.
  • Odpowiedz
@Bodzias1844 kiedyś wystawiałem aparat - body plus obiektyw. Na samym wstępie miałem napisane, że sprzedaje cały komplet i nie sprzedaje osobno body albo osobno obiektywu.

Jak myślisz, co ludzie chcieli kupować? Cały komplet czy pojedyncze elementy. Ludzie na olx to debile
  • Odpowiedz
  • 1
@RzaoPaulo GTX 980TI 6gb. Mimo ze jeszcze daje radę to straszny z niej kombajn (TDP 250W). To już lepiej brać 1070ti 8GB w podobnej cenie.
  • Odpowiedz
Xd ja w 2021 sprzedawałem łapka w super stanie z roku 2018 stał 4k sprzedawałem za 1900. I5h8300 8gb ram gf1050ti hdd1000gb+sd 256. No wszystko super dobra matryca. I chłop mi napisał całą rozprawkę że karta już nie nowa itp i on da 1100zl ( przypominam że to był boom na bitcoina więc brak kart i ceny za jakieś szroty byly zawyżone sporo) ja mu tylko na to że już bym wolał
  • Odpowiedz