Wpis z mikrobloga

Hej. Jeśli wykupię wakacje na stronie wakacje.pl, to będzie można z innej strony wykupić wycieczki? Np., chcemy polecieć do Egiptu, to chyba można wykupić jakieś wycieczki z innej strony czy lepiej na miejscu? Z góry dziękuję za odpowiedź. Czy ktoś był może w Egipcie w jakimś hotelu z aquaparkiem? :D #kiciochpyta #wakacje #egipt
  • 9
  • Odpowiedz
@Anonka99: Urlop samemu czy z dziećmi?
Mieliśmy hotel bez aquaparku a wycieczki wykupiliśmy wcześniej, ale przez firmę z Polskim przewodnikiem która jest już tam (wszystko przez Facebook). Po prostu taniej za to samo.
Jak poczekasz to postaram się dać namiary. Ok?🤔
  • Odpowiedz
  • 0
@Lonsky nie, niepotrzebna jest gownoburza. Jak ktoś daje że potrzebne na leki itd to ja rozumiem i ja jak mogę to pomagam. A jak ktoś ma marzenie to źle xd
  • Odpowiedz
@Anonka99: Jak byłem z zoną w Hurghadzie to nie rezerowaliśmy żadnych wycieczek wcześniej - wszystkie kupiliśmy na mieście. Podstawa do znaleźć przyjaznego Egipcjanina, z którym można się potargować. Przykładowo zapłaciliśmy z żoną bodajże po 7 dolarów za przepłynięcie się statkiem ze szklanym dnem. Podczas zbiórki z porcie okazało się, że na statku będą również polacy, którzy wykupili wycieczkę z biura podróży - tylko ich wyszło to 18 dolarów od łebka +
  • Odpowiedz
  • 0
@Matgal dziękuję za odpowiedź. Czy pamiętasz jak się nazywał hotel? Byliście zadowoleni? Braliście hotel z biura podróży czy na własną rękę?
  • Odpowiedz
@Anonka99: w przypadku tej podróży byliśmy nastawieni w 50% na zwiedzanie, a w 50% na odpoczynek. Byliśmy w Hotelu SeaGull, którego największą zaletą było bycie bezpośrednio w mieście - bardzo szybko można było wyjść na miasto czy złapać busa, a na tym nam bardzo zależało - każdego dnia spędziliśmy kilka godzin na mieście.
Sam hotel nie dysponował niezwykłym zapleczem rozrywkowym, ale dla par wystarczy. Były baseny, zjeżdzalnie, jednak nie było pełnoprawnego
  • Odpowiedz