Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: to miedzy innymi takie bulwy jak ta powyzej są odpowiedzialne za samobójstwa młodych.

Studiujesz/pracujesz = jesteś gorszy od wielkiej pani influencerki udającej, że można zarabiac kupe kasy siedząc i klikając w instagrama

Tak jakby ci, co studiują i pracują, nie byli ambitni
  • Odpowiedz
  • 269
@pieknylowca: Mam dwie takie koleżanki co się w 2023 roku objawiły jako "wolne i niezależne osoby", szybko wyszło, że sprzedają dostęp do platform edukacyjnych odnośnie inwestowania na forexie xD Jednak już jest znów na etacie i totalnie nie pamięta o swoim internetowym procederze z zeszłego roku, druga jest jeszcze na etapie wkręcania nieświadomych, ale sama już "nie handluje na złocie" i jakoś tak z mniejszym entuzjazmem, bo zaczęła pogróżki dostawać xD
  • Odpowiedz
osoby wierzą w to co widzą na Instagramie ale nie wierzą np w yeti.


@programista3k: bo za instagram i reklamy sie doataje kase jak sie ma dobra pozycje a jeti to w sumie tylko ciekawostka
  • Odpowiedz
y od wielkiej pani influencerki udającej, że można zarabiac kupe kasy siedząc i klikając w instagrama


@PodniebnyMurzyn: tu nie chodzi o bycie influ czy klikanie w insta. Internet jest zalewany podobnymi filmami a wszystkich łączy platforma igenius lub podobna. Schemat jest taki że sprzedają dostęp do super platformy i szkoleń, sami z tego nie korzystają ale nie przeszkadza naganiać na to ludzi. Typowa piramida finansowa.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: ja juz widzialem takiego jednego z mojej szkoly, oczywiscie chodzil do zawodowki ktora nie wiem czy skonczyl. Na tiktoku wstawia tiktoki z g klasami (oczywiscie nie jego filmiki, tylko z neta) z glebokim tekstem o uwierzeniu w siebie i wyjsciu poza schematy a ja go zapamietalem jako goscia z tlustymi wlosami i brudem pod pazurami XD
  • Odpowiedz