Wpis z mikrobloga

Chciałem ostrzec przed zakupami u tego użytkownika. W skrócie, wysłałem mu latopa ponieważ pisał, że zajmował się 3 lata naprawą macbooków i może naprawić mojego kompa. Po 2/3 dniach poinformował mnie, że komputer został naprawiony i od tego momentu kontakt się urwał. Od tygodnia próbuję się z nim skontaktować zarówno przez portal OLX jak i telefonicznie, ale najprawdopodobniej zablokował już mój numer.

#olx #oszukujo #oszustwo #poznan #apple
mdsgn - Chciałem ostrzec przed zakupami u tego użytkownika. W skrócie, wysłałem mu la...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@mdsgn: serio? wysłałeś typowi z olx coś do naprawy bo napisał, że 3 lata coś naprawiał? #!$%@? zatkało mnie.

p.s. Jeżeli faktycznie jest wojskowym to oni teraz mają urwanie dupy
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Slon Wcześniej kupiłem od niego baterię, którą o dziwo wyslał i widziałem, że ma powystawianych sporo części więc wydawał się legitny. Pierwszy raz tak się przejechałem na internetowych transakcjach, mój błąd
  • Odpowiedz
apple naprawia sie w autoryzowanym serwisie najlepiej cala plyta glowna nowa i duzo hajsu placimy, polecam, tak sie zyje w swiecie apple a tu randomowi z OLX wysyla ktory nawet nie udowodnil ze konto allegro jest jego - np w opisie produktu niech wpisze mdsgn potwierdzam?
A jak nie chcesz prestizu autoryzowanego PREMIUM serwisu to zostaje rownie dobry Pan_Slon wyzej, przynajmniej pokazuje co robi i jak robi i jest mirkiem =)
  • Odpowiedz
jak jest żołnierzem to #!$%@? mailem do żandarmerii, podaj imię i telefon to go wyprostują


@ryhu: najlepsza komentarz, cisnij typa bo jak jest wojakiem to bedzie musiał się tłumaczyć
  • Odpowiedz
@mdsgn: opis na olx: rewelacyjnie.

Konto od 2014r.

Serio wszyscy powyżej +OP zakładają że ktoś komuś coś by ukradł?

Poczekaj, może cos się wydarzyło, może ma problemy, może się odezwie

Ja ostatnio robiłem deal, to kobieta przestała się odzywać na 1,5 doby.
Jak się odezwała i opowiedziała jaki splot wydarzeń ja spotkał (matka, schody, szpital...) to mi oczy #!$%@?ło, a interesu dobiłem normalnie. Wcześniej telefony przestała odbierać i byłem pewien że
  • Odpowiedz
@mdsgn: opis na olx: rewelacyjnie.


Konto od 2014r.


Serio wszyscy powyżej +OP zakładają że ktoś komuś coś by ukradł?


Poczekaj, może cos się wydarzyło, może ma problemy, może się odezwie


Ja ostatnio robiłem deal, to kobieta przestała się odzywać na 1,5 doby.

Jak się odezwała i opowiedziała jaki splot wydarzeń ja spotkał (matka, schody, szpital...) to mi oczy #!$%@?ło, a interesu dobiłem normalnie. Wcześniej telefony przestała odbierać i byłem pewien że
  • Odpowiedz