Wpis z mikrobloga

Polecicie jakąś drukarkę ze skanerem/urządzenie wielofunkcyjne, które obsługuje druk dwustronny, można nim drukować po WiFi i ma fajną aplikacje na smartfona z iOS do skanowania etc? Może być laserowa lub atramentowa, drukuję raczej na czarno biało zazwyczaj, głównie pisma, dokumenty, faktury itp. Zależy mi też aby nie była mega droga w zakupie i użytkowaniu, ale wolę zapłacić więcej i mieć coś dobrego na lata.

Miałem do tej pory atramentową HP Deskjet 5525, ale popsuło mi się coś z drukowaniem i jeszcze nie obsługuje mi sieci 5G ta drukarka przez co muszę zmieniać sieć co chwila na zwykłą jak chcę aby to działało. Ogólnie była spoko, póki się nie zaczęła psuć. Teraz używam jakiegoś laserowego Brothera, ale on ani nie ma WiFi ani żadnej aplikacji na smartfona + nie ma opcji drukowania dwustronnego.

#drukarki #informatyka #komputery #technologia #hp #druk #biznes
Matheo780 - Polecicie jakąś drukarkę ze skanerem/urządzenie wielofunkcyjne, które obs...

źródło: HP-DESKJEST-INK-ADVANTAGE-5525-WIFI-DUPLEX-655-XL

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
Akurat nie mam jej w swojej ofercie, ale zerknij na Epson Expression Premium XP-6000. Ma WiFi, duplex, toleruje zamienniki, obsługuje druk z telefonu. Polecam :) Jakbyś miał jakieś pytania, chętnie odpowiem ;)
  • Odpowiedz