Wpis z mikrobloga

@gnomol: z 2/10 nie skonczysz do 7/10. Całym looksmaxingiem zrobisz co najwyżej 1-2 pkt na plus będac tak nisko. Po drodze spalając ogromne pokłady czasu i pieniędzy. Jeżeli twoim celem jest tylko i wyłącznie znalezienie kobiety to odpuść, będziesz potem żałował i jeszcze bardziej się obwiniał za niepowodzenia. Jeżeli robisz to tylko i wyłącznie dla siebie - spoko, byle nie #!$%@?ć sobie zdrowia.
  • Odpowiedz
@gnomol: To działaj, tylko nie zrobisz z siebie nagle chada. Musisz być tego świadomy. Oraz tego że duże ingerencje w układ kostny (jak też np prace przy żuchwie) są dosyć niebezpieczne.
  • Odpowiedz
@gnomol: Ja robiłem zabiegi medycyny estetycznej. Dzięki zdrowemu trybowi życia, pielęgnacji i zabiegom podbiłem z 3/10 do 5/10, poprawiły się moje social skille i wzrosła pewność siebie. Tylko przez ostatnie lata mocno cisnąłem ze zdrowym odżywianiem, codzienną pielęgnacją opartą na składnikach aktywnych (kwasy, retinoidy, witamica c) oraz zabiegami takimi jak lasery, rf mikroigłowa, osocze bogatopłytkowe, botoks, wypełniacze na bazie hydroksyapatytu wapnia i polikaprolaktonu, stymulatory.
  • Odpowiedz