Wpis z mikrobloga

@uirapuru tak "normalnym" że musisz na to wszystko mieć odpowiednie maźnięcia w książeczce, i zgodne od początku do końca kalibrowo...i broń się aby przypadkiem nie znalazł ktoś u Cb czegoś spoza wpisanego kalibru czy jakichś pozostałości - bo będzie zarzut z kk ten sam co dają rasowym gangsterom ;-P

  • 0
@wygolony_libek-97: coś w tym jest. nie ma co dyskutować z ludzmi bez czerwonej książeczki, bo wiekszosc ich wiedzy na temat stanu rzeczywistości opiera się na ich domysłach i chciejstwie, nie poświęcili nic czasu, żeby faktycznie zdobyć trochę wiedzy, czy umiejętności. A gdy już to zrobią i popełnią wysiłek zrozumienia spraw, to zmieniają pogląd. Sam taki byłem. Teraz pracuje z ludzmi, uczę strzelać i daleki jestem od rozdawnictwa broni, bo sie zwyczajnie
@uirapuru ja tam po prostu sądzę, że dla kogoś kto ma autentyczną zajawkę na tym punkcie nauka podstaw obsługi broni innych nie powinna być jakąś wielką filozofią, i powinien rozumieć niechęć do gwiazdorzenia "paczcie jaki ja jestem specjals wyjątkowy"

Zresztą, nie wiem co jeszcze miałoby mi zmieniać pogląd, bo jaka jest inercja w temacie postępowań każdy może dostrzec. To już chyba nie są lata 90. że trzeba być w "kręgu" znawców, wiedzę