Wpis z mikrobloga

Na wstępie chciałabym podziękować za list, który bardzo mnie wzruszył. To miłe, gdy ktoś docenia moją pracę.
Długo się zbierałam, żeby opisać swoją wykopakę, ale różne przeciwności losu, praca, brak czasu się do tego przyczyniły.

Niestety prezent wysłałeś Anonimowo, a szkoda, bo był bardzo dopracowany i przerósł moje najśmielsze oczekiwania.
Mam nadzieję, że Twoja paczka też była taka niesamowita jak moja.

Z Treflem Prime nie miałam jeszcze do czynienia, zaciekawiła mnie możliwość łączenia ze sobą puzzli i mam nadzieję, że w przyszłości wykorzystam to żeby ułożyć jakąś większą kompozycję.
Książka właśnie trafiła do plecaka i będzie czytana w tramwaju podczas moich podróży na drugą stronę miasta. Zobaczymy ile uda mi się przeczytać w 40 minut o 7 rano xD.
Jestem fanką Mandaloriana, a zwłaszcza Grogu i dlatego moja maskotka zostanie przekazana najmłodszemu z rodu - mojemu synkowi, najpewniej w Dniu Dziecka, jak tylko będzie umiał wymawiać jego imię. :P A LEGO z Mando zostaje ze mną i niedługo będzie się układać.
Nie wiedziałam, że EleFun ma własną linię klocków, a do tego roślinnych. Są mega, nie za bardzo lubię kaktusy na żywo (a rośliny to kolejna moja pasja o której nie pisałam), ale te są przecudne i do tego z mini klocków - super wyzwanie. Uwielbiam takie wyzwania.

Jeszcze raz ślicznie dziękuję mojemu Mikołajowi. Mam nadzieję, że kiedyś napiszesz od mnie na priv. Może w tym roku to ja Ciebie wylosuję.

#pokapake
Nicy - Na wstępie chciałabym podziękować za list, który bardzo mnie wzruszył. To miłe...

źródło: 20231210_154900

Pobierz