Wpis z mikrobloga

@Alman4ch: Gdyby Stanowskiemu zależało na zrobieniu dobrze PiSowi, to zaprosiłby jakiegoś przygłupa z PO typu Sterczewski (ten co biegł z reklamowka do uchodzcow) lub Panią zieloną Spurek a potem by taka osobę zmielił i podstawił dzwoniących, którzy by kopali lezacego/leżącą, ale jednak tak się nie dzieje
@Kopyto96: bo nie przychodzą. Ogólnie każdy kto przyjdzie z PO czy TD będzie jechany przez przysłowiowych Mariuszów telefonujących do studia. Ja im się nie dziwię, wybory samorządowe tuż tuż, a raczej mają świadomość że nie wyjdą in plus z takiej konwersacji
@Kopyto96: wiem, że to błąd językowy (nawet polonistka w liceum zwracała nam uwagę), ale uważam że to pocieszny zwrot więc będę go używał.

A zapraszać, to zaprosili ostatnio, do dyskusji nad CPK. Myślę że wystarczy że tak naprawdę ktokolwiek się zgłosi na twitterze, to zostanie zaproszony, przecież Stano ma świadomość że wystrzeli mu to wyświetlenia niesamowicie
@Alman4ch: odpowiedź: wszystko dla pieniędzy. Stanoskyyyy jest bardziej pragmatykiem niż fanatykiem a może jest coś o czym nie wiemy. Czy ja wiem czy branie hajsu od pismaków to taka dobra inwestycja, bierzesz hajs oddajesz honor i rezygnujesz z poglądów.
@Alman4ch która znana jest z gadania bzdur przez które ludzie nabierają obaw czy Koalicja chce rozliczać PIS czy raczej nie.
Generalnie politycy nie pchają się do byle pierwszego kanału aby być ośmieszonym,
@Alman4ch: Ona nawet u swoich nie jest brana na poważnie bo najpierw coś powie a potem nie pomyśli przez co jest wykorzystywana do wzbudzania uczucia niechęci do Koalicji że jednak nie chcą spełniać obietnic.... a wszystko pod płaszczem obiektywizmu