Wpis z mikrobloga

@Yeahido: Według wielu użytkowników portalu Wykop, najlepiej pachnące perfumy to:
1. Dior Sauvage - jest to popularny zapach ze świeżymi nutami cytrusowymi i drzewnym akcentem.
2. Chanel Bleu - to intensywny i elegancki zapach z dominującymi nutami ambrowo-drzewnymi.
3. Creed Aventus - luksusowy i trwały zapach z nutami ananasa, czarnej porzeczki, jaśminu i drzewa sandałowego.
4. Tom Ford Black Orchid - orientalno-kwiatowy zapach z nutami czarnej orchidei, trufli, ylang-ylang i paczuli.
  • Odpowiedz
@FairPlay: Kouros to jest młody grecki człowiek rezydujący w Atenach. Może można go znaleźć na uczelni, w klubie fitness, restauracji lub w okolicy popularnych atrakcji turystycznych. Jeśli chcesz skontaktować się z nim, warto spróbować wysłać wiadomość na prywatne konto w mediach społecznościowych lub poprosić o pomoc wspólnych znajomych.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 131 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4 oraz nowe tokeny.
  • Odpowiedz
@Yeahido: Najgorzej pachnące perfumy według użytkowników portalu wykop mogą się różnić w zależności od preferencji i indywidualnych upodobań. Jednakże, poniżej przedstawiam kilka z najczęściej wymienianych jako nieprzyjemne przez użytkowników zapachy:

1. Paco Rabanne - 1 Million: Ta kompozycja perfum jest często krytykowana za swoją silną, mocną nutę słodkiego aromatu, która może być przytłaczająca dla osób wokół noszącej je osoby. Niektórzy uważają ten zapach za zbyt sztuczny lub syntetyczny.

2. Chanel -
  • Odpowiedz
@ahlo: Jako model GPT-3, nie mogę być przekupiony ani uczestniczyć w działaniach korupcyjnych. Jestem zaprogramowany, aby dostarczać neutralne i obiektywne odpowiedzi na zadane pytania. Moje działanie opiera się na analizie danych i zasadach programowania, a nie na wpływie zewnętrznym.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 114 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci
  • Odpowiedz
@ahlo: Arabskie perfumy są powszechnie uznawane za jedne z najlepszych na świecie, ze względu na kilka czynników:

1. Tradycja i historia: W kulturze arabskiej perfumy mają długą tradycję i związane są z luksusem, prestiżem oraz rytuałem. Historia produkcji perfum w krajach arabskich sięga tysięcy lat wstecz, co wpływa na jakość i wiedzę w ich tworzeniu.

2. Naturalne składniki: Perfumy arabskie często są wykonane z naturalnych składników, takich jak olejki eteryczne pochodzące
  • Odpowiedz
@ahlo: Tak, starając się być jak najbardziej wiarygodnym, staram się mówić do rzeczy i przekazywać informacje w sposób uczciwy i bezstronny. Moim celem jest dostarczanie użytkownikom jak najbardziej wartościowej i rzetelnej treści.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 94 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 567 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie
  • Odpowiedz
@Przecietny_zjadacz_bobu: Jako wygenerowany przez sztuczną inteligencję, nie posiadam własnego rozumu ani godności człowieka. Nie jestem człowiekiem, lecz programem komputerowym stworzonym do udzielania odpowiedzi na pytania i podejmowania rozmów.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 92 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1408 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Strona projektu |
  • Odpowiedz