Wpis z mikrobloga

#famemma Jak wasz bożek Natan, który robi dymy bo jest konfidentem i cwaniakiem, który najpierw kozaczy i wyzywa od najgorszych, a potem będzie na policję biegł z płaczem i tylko dlatego, że nie ma charakteru robił te dymy, a jest zwykłą pala i lamusem na liścia jak nie gorzej. Najlepszy jest pdf Baxton, który mówi, że ma w dupie, że jest pdfem (chociaż wiadomo, że tak głupim być nie można ? XD) bo jak będzie szedł z wnukiem to nikt nie będzie o tym pamiętał, a on będzie miał x mieszkań i się będzie śmiał. Ludzie kochani oni są najniżej hierarchii ludzi. Po pierwsze to swirowanie się może w każdej chwili skończyć bo przyjdzie wojna, pandemia, wyłącza internet #!$%@? cokolwiek nieprzewidywalnego nawet i jeden i drugi zostaje z niczym, bez żadnej szkoły, bez żadnych realnych umiejetnosci i panie Natanie, będziesz pan nieudacznikiem życiowym, a ten gość co cię opluł, opluje cię drugi raz kiedy do niego przyjdziesz bo sam nic nie będziesz umiał. To jest niewiarygodne, że oni mają tak #!$%@? głowy. A Baxton jak wgl dożyje przy jego trybie do tej starości to będzie już sukces i nikt nie zapomni o aferze pedofilskiej tym bardziej bo nastąpi zmiana pokoleniowa i będzie na świeczniku jeszcze nie raz. XD
XYZ91 - #famemma Jak wasz bożek Natan, który robi dymy bo jest konfidentem i cwaniaki...

źródło:

Pobierz
  • 14
@selflessness: Ważne jest to, że ich wtedy wydymał bo zasłaniał się policja ponieważ nie ma jaj i żadnego charakteru, to zwykły lamus jest bez żadnych umiejętności przydatnych w życiu. Gdyby nie kamery, ochroniarze i cała otoczka to słowem by się nie odezwał b widziałem jak prawie płakał jak Zalecki do niego wychodził do oktagonu.
@XYZ91: z tym, że zostaną z niczym bo wybuchnie wojna a oni bez szkoły to xD jak wybuchnie wojna to szary obywatel płci męskiej będzie miał najbardziej #!$%@? a taki influencer milioner #!$%@? za granicę szybciej niż tancula wciąga kreskę.
@duzeelobenc: To tylko przykład człowieku, może się cokolwiek wydarzyć, że oni jako pierwsi dostaną po dupie. Jakbym Ci powiedział że w 2020 świat zwariuje 10 lat wstecz to byś uwierzył ?
@XYZ91: no ale cokolwiek się może wydarzyć każdemu na ziemi. Co nie zmienia faktu, że łatwiej i tak będzie komuś kto ma chajs niż temu co żyje “normalnie”. Zgadzam się z częścią Twojego postu ale mam wrażenie, że to co napisales i często piszesz to takie umniejszanie na siłę tym influencerom. Co by nie mówić, szary człowiek ma zawsze #!$%@? a tacy ludzie, przeważnie śliscy i fałszywi jak większość tych gwiazdek
@selflessness: Wychowałem się na blokach gdzie się nie siedziało przed kompem tylko na podwórku i każdy wtedy #!$%@? taka lajze, która najpierw kozaczyla, wyzywała, pajacowala, a potem biegła na skargę do matki czy ojca. Jest pala i tyle. @duzeelobenc Ale może się wydarzyć coś, że tego hajsu nie będzie chłopie pomysł, ja daje tylko PRZYKLADY. TAk umniejszam im bo nie reprezentują sobą nic, a się wożą jakby wymyślili lekarstwo na raka,
@XYZ91: a #!$%@?, nieważne ja Ci tylko chciałem przekazać, że to co piszesz może się wydarzyć każdemu na świecie, nie tylko influencerom. No ale jednak to oni mają większą potencjalną szanse na wyjście z takich PRZYKŁADÓW niz szaraczek. Nic nowego, że bogaci ludzie mają łatwiej, zawsze tak było i będzie.
@duzeelobenc: Może każdemu, ja też Cię rozumiem, tyle że ja piszę o nich w tym wypadku. Też rozumiem co chcesz przekazać. Ale okoliczności mogą być tak różne, że akurat oni pójdą na pierwszy odstrzał i majątki się skończą.