Wpis z mikrobloga

Podsumujmy wczorajszy dzień na prawicy:

- Mamy już oficjalną koalicję pisu z konfederacją - i to pod szyldem jednego z topowych pisowskich polityków, pana Schreibera i zastępcy partii Mentzena.

- Propaganda kanału zero, właśnie poświęciła pionka dla figury -z pereirą zrobili teatr dla gawiedzi, żeby ta myślała, że Stano jest antypisowski - identyczny teatrzyk odgrywał mazurek w rmfie, gdzie teatralnie raz na jakiś czas zrobił inbę z jakimś pisowcem, a w 98% innych wywiadów wylizywał pisowskie dupy, że aż przykro się to oglądało.


- Pojawił się nowy wątek w aferze wizowej związany z programem Poland. Business Harbour, który po ustawionych wyborach w Białorusi miał ściągać do Polski m.in białoruskich specjalistów i informatyków - skończyło się tak, że program zamienił się w szybką ścieżkę ściągania imigrantów z całego świata bez potrzeby uzyskania pozwolenia o pracę.

- Jeden z naczelnych konfiarskich trolli wybiela ruskie zbrodnie na Ukrainie, twierdzi, że mordy na cywilach w Buczy to zwykła propaganda.

#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #ukraina #neuropa #neuropainformuje #bekazprawakow
SzejdiSlimSzejdi - Podsumujmy wczorajszy dzień na prawicy:

 - Mamy już oficjalną koa...

źródło: Bucza

Pobierz
  • 9
- Mamy już oficjalną koalicję pisu z konfederacją - i to pod szyldem jednego z topowych pisowskich polityków, pana Schreibera i zastępcy partii Mentzena.


@SzejdiSlimSzejdi: nie chcę bronić konfederussji, ale taką logiką to można stwierdzić, że PO i PiS było nieprzerwanie w koalicji przez ostatnie 20 lat XD w samorządach często są egzotyczne koalicje i twierdzenia, że mają odzwierciedlenie w polityce ogólnopolskiej jest - delikatnie mówiąc - manipulacją
@grimhzr: A to nie wiedziałem, że Pis z PO startowali z jednej z listy :D - tutaj mamy do czynienia dokładnie z taką sytuację i to pod szyldem topowych polityków obu partii - a nie jakichś tam lokalnych niszowych działaczy. No chyba, że masz może jakieś przykłady z tych ostatnich 10 lat?

Czy podeślesz mi może spinowany teraz przez konfiarzy artykuł z 2018 gdzie podawano przykład lokalnej współpracy pisu z po,
w samorządach często są egzotyczne koalicje


@grimhzr: Tyle co innego powyborcza koalicja wynikajaca z tego jak głosowali wyborcy a co innego wspólna lista wyborcza z PIS, wobec którego rzekomo Konfederacja jest nabardziej krytyczna. No jednak nie jest, bo własnie z nimi tworzy jedna liste.
@szurszur: Póki co konfiarze nie mają żadnego dobrego spinu na ten temat i schowali się do swoich nor :D Bardzo to ciekawe, bo w sprawie bronienia wąsika i kamińskiego, odpolityczniania prokuratury i tvp to wylewali masowo wiadra pomyj na nową koalicję rządzącą, a tutaj gdy mamy oficjalną koalicję rączka w rączkę z pisem, to nagle cichutko cichutko xD

Aż mi się przypominają konfederackie dni ciszy po debacie Mentzen - Petru, kiedy