Wpis z mikrobloga

#vectra #internet #dostawcyinternetu #swiatlowody

Napiszę dla potomnych, może ktoś nie popełni tego samego błędu. Jeśli zastanawiacie się nad zmianą dostawcy internetu nie wybierajcie vectry. Trzecia awaria w ciągu tygodnia i to taka której nie da się nie zauważyć bo trwa x godzin, z tego co widzę po zgłoszeniach w międzyczasie były też inne ale akurat wtedy nie musiałem korzystać z internetu. Tymczasem podczas 6 lat z upc w tym samym miejscu zamieszkania miałem raz problem z netem, nie było go kilka godzin.
  • 7
  • Odpowiedz
@Raul777: od jakiegoś czasu Vectra zamiast na jakość usług patrzy na liczby na koncie bankowym. Byle do końca umowy i się żegnamy. Tym bardziej, że nowi zaczęli mieć taniej niż wieloletni.
  • Odpowiedz
  • 0
nowi zaczęli mieć taniej


@Fanaticz: no nie wiem, miesiąc temu podpisałem umowę bo wcześniej wspomniane upc i tam za dwa razy szybszego neta płaciłem siedem dych a vectra sześć ( ͡º ͜ʖ͡º) a to i tak była jakaś niby promocja (mowa o bezterminowych oczywiście)
  • Odpowiedz
  • 0
Tym bardziej, że nowi zaczęli mieć taniej niż wieloletni.


@Fanaticz Może i taniej na umowie, ale drożej muszą płacić, bo "po drodze" umowy mają podwyżki inflacyjne. Nie martw się, Vectra to sobie w ten sposób "odbija z nawiązką".
  • Odpowiedz
od jakiegoś czasu Vectra zamiast na jakość usług patrzy na liczby na koncie bankowym


@Fanaticz: zdradzę ci pewną tajemnicę. Każdy dostawca usług patrzy przede wszystkim na to. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz