Wpis z mikrobloga

Pytanie do byłych widzów #wideoprezentacje.
Dlaczego właściwie przestaliście oglądać Atora?

Moim głównym powodem zaprzestania oglądania vlogów Atora był jego naprawdę żałosny research.
Ator przez brak jakiegokolwiek weryfikowania informacji, dawał się nabierać na różne fake newsy, które można było bardzo łatwo i szybko zweryfikować w internecie. Informacje do swoich vlogów czerpał z wątpliwej jakości źródeł. Dochodzi do tego też, brak dobrego zgłębienia tematu, przez co Ator opierając się na swoim chłopskim rozumie wygadywał na swoich vlogach kompletne bzdury.

#ator #pracowniktvn #polskiyoutube
  • 8
@NieJanek: Po trzydziestej zapowiedzi że zabiorą mi mieszkanie, pięćdziesiątej że przymusowo mnie zaszczepią, a jak nie będę chciał to wyślą do jakiegoś obozu, po piętnastej że wcielą mnie do armii i w zasadzie powinienem sie już żegnać z żoną i dziećmi, stwierdziłem że to co on plecie nie ma żadnego sensu.
od czasu pandemii mu się styki poprzepalały, wcześniej też troche szurował, ale w covidzie zauważył, że robienie contentu skupiającego skrajnych
@NieJanek: Zrobiłem se jakieś pół roku przerwy od YouTuba, gdy wróciłem i zobaczyłem tytuły wszystkich filmików Atora których nie obejrzałem dostrzegłem że nic z tych gówno-przepowiedni się nie spełniło czyli zaoszczędziłem sporo czasu i może zdrowia psychicznego bo stany depresyjne też mnie opuściły
Dodabym jeszcze żenujący montaż a właściwie jego brak, sapanie, kaszlanie, zwiechy, #!$%@? kocopołów o tym samym, logike gimnazjalisty i popieranie swoich teorii grami komputerowymi lub foilmami s/f. Generalnie ogladanie go jest poniżej godności na podstawowym poziomie
  • 2
@carnall1: To też był z jeden powodów dlaczego przestałem oglądać jego filmy. To że jego vlogi stały się zbyt męczące do słuchania.
Jak piszesz brak montażu(bo obniża on wiarygodność jego wypowiedzi xd), gadanie nie na temat, i ogólne jak maksymalne przeciąganie vlogów aby wepchać więcej reklam.