Wpis z mikrobloga

Jak się uprzesz, to i za <10k z metra klitkę kupisz w Warszawie - albo w "Warszawie"? Serio podziwiam ludzi, co kupują mieszkania na Kawęczynie. Chyba tylko wariaci z Osiedla Regaty mieli więcej fantazji w wybieraniu miejsca na kompletnym zadupiu, bez sensownej komunikacji.

https://www.morizon.pl/oferta/sprzedaz-mieszkanie-warszawa-chelmzynska-56m2-mzn2043325824

pozostaje modlić się o przystanek PKP Warszawa Kawęczyn. Ale z tego, co wiem, to tylko nazwę mu nadali, nie wiem, czy i kiedy powstanie.

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #warszawa
  • 30
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: po prostu dałam ci info z pierwszej ręki a nie kogoś kto ma jedynie wyobrażenia o mieszkaniu gdzieś tam :) Nie interesuję się tym to co kto ma i myśli. Dla mnie najważniejsze jest moje życie i rodziny a nie opinia obcych ludzi. I to polecam wszystkim, bo naprawdę każdy ma inne potrzeby i to że np. koleżance się gdzieś super mieszka nie znaczy, że mi będzie. Ważne, że mi
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: To super :) Dla mnie głęboka wieś to miejscowość typu 500 mieszkańców z jednym sklepem i kościołem. Mogłabym mieszkać na stałe w takiej większej wsi/miasteczku ale jednak lokalizacyjne wolę moje przedmieścia.
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: nie no tyle to nie :). to dopiero jak minister Hetman naoliwi kolo zamachowe ;).
co do metra to oczywiscie ze korzystam caly czas, mimo ze do biura to ja nie jezdze praktycznie wcale :P.
  • Odpowiedz
@pinknada567: mam zone i dzieci, oraz 2 samochody w garazu. pracuje zdalnie ale jak musze podjechac na rondo onz do biura to czeka tam na mnie garaz podziemny, wiesz ze nigdy z niego nie skorzystalem? zawsze jade metrem.
no do lekarza jade samochodem, tak samo jak na narty tez nie jezdze metrem :).
Ale np latem jak mam ochote z zona wyskoczyc nad Wisle na drinka, to wsiadamy w metro i
  • Odpowiedz
@borjaki: No to fajnie masz, gratuluję :) auto się zawsze przydaje nawet w Warszawie. Kolega wyżej zasugerował coś innego. Cieszę się jak komuś się coś udaje w życiu. Logiczne, że w takim przypadku lepiej jechać metrem, bo nie ma w centrum wolnych miejsc parkingowych tym bardziej jak się pije alkohol. Ja jestem młodą Zetką, nie urodziłam się na tyle wcześnie, żeby kupić 90m w centrum w normalnej cenie więc zdecydowałam się
  • Odpowiedz
  • 0
@pinknada567: ja nigdy nie pisałem że samochód się nie przydaje. Ale w szczycie jest mało wygodny i na dodatek bardzo długo się jedzie. Wiadomo, że lepiej samochodem niż busem miejskim, ale metro to już inny kaliber.
  • Odpowiedz