Wpis z mikrobloga

Ma ktoś z Was taki uchwyt i mógłby napisać, czy się sprawdza, czy raczej badziewie? Dopiero niedawno natrafiłem na taki uchwyt wkładany w napęd cd, a akurat szukam czegoś porządnego. Uchwyt na deskę odpada, bo nie mam za bardzo miejsca na desce, a po drugie plastiki mają chropowatą fakturę i może źle trzymać. Ewentualnie zostaje uchwyt na kratkę wentylacyjną lub w ostateczności na szybę.
#samochody #telefony #gsm
Samowski - Ma ktoś z Was taki uchwyt i mógłby napisać, czy się sprawdza, czy raczej b...

źródło: baseus cd phone holder

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Takiego nie mam, wydaje się być spoko. Ja za to polecam Ci najprostszy uchwyt grawitacyjny na szybę. Tylko przyklej go nie na środku jak jakiś debil a przy słupku A po lewej stronie. Dzięki temu będziesz cały czas patrzał na drogę i przyokazji podświadomie kątem oka na nawigację. Nie będziesz musiał odrywać oczu od drogi niepotrzebnie
  • Odpowiedz
@Samowski PS. Nie umieszczaj na kratkach, to słabe miejsce i pełno już znajomych ma te kratki rozwalone przez te uchwyty na telefon. Chociaż z drugiej strony jak gorący kraj, to kratka od razu chłodzi telefon, który bardzo się grzeje od nawigacji.
  • Odpowiedz
@Samowski: mam i jest wart dokładnie tyle za ile go sprzedają. Podstawową wadą jest to że jest głośny, a rozebrać nie bardzo jest jak żeby napchać smaru.
  • Odpowiedz