Wpis z mikrobloga

Nitro zasugerowal wlasnie na live albo ja to totalnie na opak zinterpretowalem jakby Reziner ten od shotów byl jego wtyką i gumowym uchem. Moze to montazysta albo researcher Konopa stad zyniaki, dubiele, takefuny maja rozne ploty wczesniej.
Ja bym te wtyki u innych po montazystach polaczyl, najlatwiej ich zmanipuloqac czy przekupic.
I teraz cyk- wszyscy wymiana montazystow na nowych xD

#konopsky #wardega #gimper #famemma
  • 4
Nitro zasugerowal wlasnie na live albo ja to totalnie na opak zinterpretowalem jakby Reziner ten od shotów byl jwgo wtyką i gumowym uchem. Moze to montazysta albo researcher Konopa stad zyniaki, dubiele, takefuny maja rozne ploty wczesniej.


@corryand: Przestań siać jakieś dziwne teorie spiskowe, po prostu to środowisko jest szczelne jak dziurawe wiadro a duża część influ próbuje ci wmówić, że oni coś wiedzą mówiąc losowe rzeczy z których 5 później
  • 0
@Cztero0404: ale taki Wardega jednak wiedzial od jakiejs wtyki w srodowisku Boxdela ze mial propozycje od gangusow jakis xd Oni na bank podkladaja jakies wtyki, bardziej pewnie w ten sposob, ze zaprzyjazniaja sie z kims uzytecznym kto po kumpelsku powie dobre slowko
ale taki Wardega jednak wiedzial od jakiejs wtyki w srodowisku Boxdela ze mial propozycje od gangusow jakis xd


@corryand: Przepraszam, ale srał a nie miał wtyki. Zaraz się dowiemy, że jest James'em Bondem. Tego się nie da słuchać, Druid nie jest żadnym tajnym agentem a cwaniaczkiem drobnym podpuszczającym ludzi podobno po psychologii. Po pierwsze taką ''propozycję'' może dostać każdy, po drugie taką ''propozycję'' może dać każdy dosłownie żeby chociażby pieniądze wyłudzić.