Wpis z mikrobloga

@zaba34: no "gazeta lego" gdzie może masz w pakiecie jakieś klocki to jest jedno - ale gazetka CD ACTION tak na oko o połowę szczuplejsza i bez gry kosztuje 34,50 a kiedyś 20 zł max

tak samo PSX EXTREME teraz kosztuje 25 ziko a kiedyś 8 zł

ale jak coś to inflacja nie istnieje, to jest wymysł i przejściówka zaraz się to unormuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@deziom: Mam nawet numer z autografami redaktorów, które zdobyłem podczas targów PlayBox w Spodku w Katowicach w 1996 roku :]. Wtedy też rodzice kupili mi moją pierwszą oryginalną grę na PC - oczywiście "Tomb Raider!".
@Smash

@deziom: Mam nawet numer z autografami redaktorów, które zdobyłem podczas targów PlayBox w Spodku w Katowicach w 1996 roku :]. Wtedy też rodzice kupili mi moją pierwszą oryginalną grę na PC - oczywiście "Tomb Raider!".


Mi mama wyrzuciła wszystkie numery jakie zebrałem na śmietnik jak byłem nastolatkiem xD
@Hemingwayy: Całkiem spoko GAZETA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupowałem (no tak jakby, bo na początku za kieszonkowe) z przerwą (bo nie miałem roboty, a wstyd ciągnąć hajs od rodziców będąc dorosłym chłopem xD) od 2001 do upadku i wskrzeszenia, czyli chyba ze dwa pisemka co już były bez gier kupiłem i teraz nawet nie wiem, czy nadal wydają.
ps. Mr Jedi, czyli Paweł Musiałkowski zawsze był zabawniejszy
@Hemingwayy: Dzisiaj CD-Action to burdel na kółkach ( ͡° ʖ̯ ͡°). Co się tam wyprawia przyprawia mnie o smutek, nie dość że banują ludzi którzy dają im konstruktywną krytykę (i jeszcze bez obrażania nikogo), to jeszcze do dziś uważają się że są na topie. Ich Kanał YT to porażka po całości, coraz mniej kupuje kwartalnik oraz Retro i jedyna większa aktywność na ich pożal-się boże stronie się
@zaba34

@Hemingwayy: te czasopisma były dość drogie jak na nasza kieszeń ale jak komuś zależało to go było stać i nie miał poczucia zmarnowanych pieniędzy. Obojętne czy chodziło o CD Actiona czy kaczora Donalda. Teraz czasem chciałabym coś kupić sobie czy dziecku ale czasopismo jest w cenie książki często xD ostatnio widzialam gazetkę LEGO za 4 dychy xD


No i kiedyś do np CD action dodawali płytkę z demami i programami.