Wpis z mikrobloga

#laptopy #pcmasterrace #kiciochpyta Mireczki, 11 miesięcy temu kupiłem asusa zephyrus g14 (AMD Ryzen 7 6800HS, Radeon RX 6800S) i nie mam już siły do tej #!$%@?. Mikrolagi na 1-2 sekundy co kilka minut. Zagraniczne fora są zawalone tego typu postami na temat laptopów asusa, ale nadal nie znalazłem rozwiązania, a próbowałem chyba wszystkiego (aktualne sterowniki, najnowszy BIOs, fMPT, usunięcie MobilePlugin w armory crate). Może ktoś miał taki problem i znalazł rozwiązanie? Drugie pytanie to czy w takiej sytuacji rękojmia jest zasadna? Nie chce odsyłać na gwarancję, bo z tego co czytałem, to w tym przypadku ASUS najczęściej wymienia płytę główną i pora na cs, a to nie rozwiązuje problemów z lagami.
  • 2
via Wykop
  • 1
@JimiEx: Temperatury utrzymują się w normie ~60-70 stopni. Chyba znalazłem rozwiązanie, dla potomnych - problemem była aplikacja armory crate, po odinstalowaniu wszystkiego, co miało armory crate w nazwie problem na razie nie występuje. Nieźle, że ich własna aplikacja powoduje ogólnosystemowe lagi xd