Wpis z mikrobloga

@mirek-mireczek: A dziwisz się? Co taki incel zaproponuje kobiecie oprócz tego, że jest odrażający fizycznie i niezaradny życiowo? :))) Z takim Mokebe dziewczyna przynajmniej przeżyje fajną przygodę, spędzi czas na słonecznej plaży i będzie się dużo uśmiechać. To nie z IQ się żyje tylko z człowiekiem. A zapewniam, że lepiej i przyjemnie żyje się z wesołym i pozytywnym Bambo niż ze zgorzkniałym i podłym przegrywem :)))

@Durisil W homoseksualnym nie będę
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: ja to w ogóle bym proponował nie patrzeć na kolor skóry czy inne drugorzędne cechy zewnętrzne, tylko na to kto jakim człowiekiem jest, bo póki wszystko dobrze się układa to może nie zwracasz tak bardzo na to uwagi, ale jak przyjdzie jakieś nieszczęście to na sam koniec może się okazać że jedyną osobą która do ciebie wyciągnie pomocną dłoń będzie brzuchaty Mirek w starym Ducato. A różnie bywa i wiem
  • Odpowiedz
@Strigiformesman: A może właśnie atrakcyjny i silny Mokebe by wówczas pomógł? Tego nie wiesz. Dlaczego przypisujesz Mirkowi dobre cechy tylko dlatego, że jest brzydki i zaniedbany a umniejszasz komuś atrakcyjnemu tylko dlatego, że dobrze się prezentuje? To, że ktoś jest ładny nie znaczy, że musi mieć beznadziejny charakter i tak samo w drugą stronę: to, że ktoś słabo wygląda nie znaczy, że automatycznie zyskuje na osobowości. Rozumiem, że incele lubią się
  • Odpowiedz
@mirek-mireczek:

@WyzwolonaPodrozniczka ależ ja się z Tobą zgadzam!

To supcio :)))

@WyzwolonaPodrozniczka jeszcze duże prącie mają i dobrze rżną, a pewnie incele mają często małego siusiaczka i ciupcianie z nimi może nie przynosić dla kobiety żadnego efektu

To też :))) Ale przede wszystkim chodzi o bijącą od nich aurę. Oni (Mokebe) są pozytywni i bije od nich dobra energia a od typowego incela czuć jedynie toksynę. Nikt nie chce mieć w
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: tak jest, zgadzam się z Tobą, właśnie o to mi chodzi że ludzi oceniać należy nie tylko po wyglądzie, ale przede wszystkim po charakterze i zachowaniu. Nie mówię że silny i atrakcyjny Mokebe okaże się zwykłą psikutą, tylko że o jego prawdziwej wartości przekonasz się dopiero w sytuacji podbramkowej. Nieraz umniejszasz natomiast innym mężczyznom tylko dlatego że wyglądają tak jak wyglądają, co według mnie jest strasznie płytkie i niedojrzałe.
A,
  • Odpowiedz
@Strigiformesman: Oczywiście, to zachowanie świadczy o tym czy ktoś ma klasę czy nie. Niemniej relacja romantyczna ma to do siebie, że musi się wytworzyć między ludźmi również pociąg seksualny a żeby on wystąpił, to ludzie muszą się sobie podobać wizualnie. Mogę cenić i lubić kogoś, kogo uważam za wartościowego i chcieć mieć z nim kontakt, ale nigdy nie będę widziała w nim potencjalnego partnera, jeśli uznam go za nieatrakcyjnego. Nie potraficie
  • Odpowiedz