Wpis z mikrobloga

Piekło kobiet i raj mężczyzn: czyli jak feminizm i lewica wmawia nam, że jesteśmy uprzywilejowani.

Przykład Łotwy: gdy 27- letnie kobiety bawią się w klubach, wyjeżdżają na wakacje, śpią w jednoosobowych pokojach i zarabiają średnio 5 200 zł brutto, to 27- letni mężczyzni są więzieni w obozach wojskowych, gdzie wykonują przymusowe zadania wbrew własnej woli, śpią w wieloosobowych sypialniach, gdzie wieczorami doświadczają gnębienia i poniżania, a za to wszystko otrzymują 1 300 zł brutto wypłaty. I tak przez 11 miesięcy

#lotwa #pieklomezczyzn #pieklokobiet #bekazlewactwa #lewackalogika #neuropa #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #depresja #blackpill
sildenafil - Piekło kobiet i raj mężczyzn: czyli jak feminizm i lewica wmawia nam, że...

źródło: 1000000395

Pobierz
  • 27
iekło kobiet i raj mężczyzn: czyli jak feminizm i lewica wmawia nam, że jesteśmy uprzywilejowani.


Przykład Łotwy:


@sildenafil: Ja wiem, ze to moze byc dla Ciebie szok, ale na lotwie rzadzi liberalno-konserwatywna partia :)
@sildenafil: To jest wina demokracji, nie przypadkowo era wojen totalnych koreluje z jej formowaniem sie. Jak demokracja idzie na wojnę to na pełnej piz... bo założenie jest takie że państwo to wspólne "dobro", a skoro jest wspólne to każdy musi go bronić nawet jak nie chce. Kiedyś było nie do pomyślenia żeby nonposesjonat był zmuszany do pójścia na wojnę, szli tylko ci co mieli czego bronic, ale teraz każdy posiada obywatelstwo,
@sildenafil: Czytając wykop, można odnieść wrażenie, że wojna jest winą kobiet, a nie Putina. Weźcie się ogarnijcie, bo to wygląda na opłacany trolling, a w najlepszym wypadku posty pożytecznych idiotów. Tak czy siak, przekaz kremlowski, jak widać, udało im się wreszcie trafić z propagandą.
to nie szczucie ani


@sildenafil: To szczucie, jeśli cały czas piszesz o jakiś klubach i imprezowaniu, czyli wykopowych obsesjach. Zabawa w klubach dotyczy pewnie jakiegoś ułamka kobiet, poza tym nie ma w niej nic złego. Szczujesz, bo bazujesz na instynktach najbardziej prymitywnych wykopków.

Pokazywanie przywilejów


@sildenafil: To nie kobiety są uprzywilejowane, to mężczyźni są zdegradowani i upodleni i to głównie przez innych mężczyzn. To im są zabrane prawa, a nie
@janeeyrie:

Weźcie się ogarnijcie, bo to wygląda na opłacany trolling, a w najlepszym wypadku posty pożytecznych idiotów. Tak czy siak, przekaz kremlowski, jak widać, udało im się wreszcie trafić z propagandą.


No sorry, większość kobiet popiera obowiązkowy pobór TYLKO dla mężczyzn. Jeżeli ktoś jest pożytecznym idiotą to akurat ta grupa. Co więcej, kiedy wybuchła afera z obowiązkowymi ćwiczeniami w 2022r to w mediach i mediach społecznościowych królowały babskie komentarze, pełne seksistowskich
  • 17
@janeeyrie: wojną jest winą Putina, to że tylko mężczyźni są zmuszeni do walki w obronie kraju jest winą ludzi u władzy, a więc także kobiet (w Finlandii premierem była kobieta, a obowiązkowa służba wojskowa jest tam nadal tylko dla mężczyzn).

I to nie jest onucki trolling. To są fakty po prostu. Ja się czuję źle że świadomością, że z powodu swojej płci w czasie wojny zostanę wystawiony na odstrzał, a Ty
@bigos555:

jeśli cały czas piszesz o jakiś klubach i imprezowaniu

No to jest taki symbol, ale jak sam piszesz: nie ma nic złego w chodzeniu do klubu. To jest jedynie symbol wolności kobiet, przy równoległym zniewoleniu mężczyzn.

To nie kobiety są uprzywilejowane, to mężczyźni są zdegradowani

Wychodzi na to samo. Kobiety mają więcej praw, mężczyźni mniej, więc płeć uprzywilejowana nasuwa się sama
uprzywilejowana


@sildenafil: Ale wtedy całkowicie normalne przyrodzone prawo nazywasz przywilejem. nie wzięcie za mordę faceta do okopu, nie powinno mieć wydźwięku przywileju, bo to oddala, a nie przybliża dobro sprawy.

siema


@Prawilny_Czykierek:Ja #!$%@?. Hur dur słuchaj kuku, jak możesz nie chcieć aby faceci gnili w mokrym okopie. A łojczyzna? Masz zdychać, precz z prawami chłopa kuku. Co wykopek wymyśli, to ja nie wiem.
stosujesz typową dla feministów retorykę: walczcie o nierealne.


@sildenafil: I wyszło szydło z worka. Stosuję retorykę człowieka który ma empatię do ludzi ginących w okopach.

powoduje depresję.


@sildenafil: Jak będziesz zdychał, wiedząc, że więcej osób zdycha z tobą to będziesz szczęśliwy bez depresji. Tak będzie.

świecie zmusi obywateli


@sildenafil: Nie zmusi, jak nie będziesz kultywował bogoojczyźnianego, #!$%@?ńczego kultu.

poczucie niesprawiedliwości

W myśl polskiej zasady, że to nie chodzi o