Wpis z mikrobloga

#adhd nie ma jak miec nawal pracy i siedziec sobie na mirko. Oczywiscie czasu zeby sie zdiagnozowac i poratowac sie teraz magiczna pigulka nie mialem. Poleci ktos dobrego psychiatre w Warszawa, do ktorego mozna przyjsc z wynikami testu online i zaczac to wkoncu zaleczac :P?
  • 12
  • Odpowiedz
@fiir: ja dzisiaj całą noc nie spałem bo złapałem zajawkę na czytanie o przygotowaniach do iron Mana, ja sobie nie wyobrażam jak miałbym się wyciszyć lekami, muszę #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fiir od samej diagnozy do leczenia to i tak chwilę potrwa. Licz koło miesiąca + nim lekarz dobierze ci leki to tez chwila minie
@eklektyczny tak ci się tylko wydaje. Leki w #!$%@? dają, ja nie sobie życia bez atomoksetyny nie wyobrażam, a pewnie dojdzie do tego medikinet i będzie bajka
  • Odpowiedz
@eklektyczny a dlaczego ma być? Będziesz chciał to będziesz brał leki, nie to nie. Nikt cię nie zmusza, ale osobiście nie wracam do życia z ADHD bez leków. Nawet jak na takie subtelne działanie jest różnica i wolę je brać niż nie brać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kinesin1000: to twój punkt widzenia, każdy ma swój i każdy ma inne zaawansowanie swojej przypadłości. Ja się boje farmakologii i tyle, dlatego po nią nie sięgnę bo sobie aktualnie radzę z tym co się dzieje
  • Odpowiedz
do ktorego mozna przyjsc z wynikami testu online


@fiir: to tak nie działa :D (i bardzo dobrze, bo już się wkurzałam wczoraj tekstami na gazecie)

poratowac sie teraz magiczna pigulka nie mialem.


i tak też nie działa :D duuuużo pracy nad sobą i psychoedukacji. biorę magiczną pigułkę, a i tak tu teraz piszę, zamiast zrobić coś co zaczynam od 2h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz