Wpis z mikrobloga

Przesłuchanie Witek:
- Czy brała Pani pod uwagę, że wybory się nie odbędą i trzeba będzie przeprowadzić reasumpcje wyborów?
- Proszę wyjaśnić co ma Pan na myśli mówiąc reasumpcja?
- Myślałem, że Pani nie trzeba tłumaczy co to jest reasumpcja

xDDDDDDDDDDDDDDDD

#sejm #polityka
  • 21
  • Odpowiedz
@lifapek: ale radość motłochu z igrzysk jakie Tusk zapewnia, szkoda że nie ma radości z obietnic jak kwota wolna od podatku 60 000, mniejszy ZUS, reformy służby zdrowia czy likwidacja TVP, to jest cyniczna gra Tuska i przyjaznych mediów.
  • Odpowiedz
@hub_bub: ale my wszyscy to wiemy. Jest to uszczypliwość i nieprzypadkowe zestawienie słów. Tu nie chodzi o odpowiedź Witek, tylko o nawiązanie do łamania konstytucji przez Witek, poprzez przeprowadzenie reasumpcji przegranego przez PiS głosowania 11 sierpnia 2021. Złamanie konstytucji, przekroczenie uprawnień. Coś, za co mam nadzieję, Witek nie tylko usłyszy zarzuty prokuratorskie, ale i prawomocny wyrok skazujący Sądu RP.
  • Odpowiedz
  • 17
@podbrodek zdradzę Ci sekret. Mieliśmy w dupie te obietnice. Chcieliśmy #!$%@? PiSu i mamy #!$%@? PiSu 24h na dobę. Po teraz pierwszy w historii Polski rząd robi dokładnie to po co został wybrany ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Mieliśmy w dupie te obietnice.


@Corranh: Mów za siebie. Ja głosowałem według programu. Jeżeli program nie zostanie spełniony to nie będę głosował na tych ludzi vOv Rozliczenie PiS to dla mnie dodatek
  • Odpowiedz