Wpis z mikrobloga

jaki zegarek polecicie na siłke i do spania?

potrzebuję żeby mierzył tętno i analizował spanko i w miarę długo trzymał na baterii. Nie potrzebuję dzwonienia, płacenia itp. ale chyba przydałaby się apka do telefonu żeby poanalizować wyniki.

budżet ~1k, pewnie jakiś vivoactive będzie wystarczający?

ogólnie to wyciągacie jakieś korzyści z posiadania takiego zegarka? jakich funkcji używacie?

#smartwatch #zegarki #technologia #mikrokoksy #silownia #sport #kiciochpyta
  • 13
@tempyluj: bierz dowolnego garmina który Ci się spodoba, jeśli nie potrzebujesz powiadomień i uch szybkiej/wygodnej obsługi to wybierz po wyglądzie.

Sam korzystałem z kilku garminów, apple watchy i ostatecznie nie korzystam z żadnego, bo zbiera masę danych i jeśli z nich korzystasz - super, ale wstawałem wypoczęty to zegarek twierdził, że powinienem cierpieć na depresję. Z kolei jak totalnie się nie wyspałem to gratulował mi wyniku. Czy cokolwiek zmienisz mając te
  • 2
@boa_dupczyciel: no właśnie o to chodzi że od 7 lat nie mogę
Mogę się położyć ale na resztę nie za bardzo mam wpływ.
Czasem nie mogę zasnąć kilka godzin, a jak wstaje czuje się jakbym dostał łopatą w głowę. I po wyłączeniu budzików zasypiam niekontrolowanie.
W nocy zasypiam dzięki melatoninie.
Jedyne co dobrego to sen mam stabilny i się nigdy w nocy nie budzę.
Neurolog stwierdził "pan tak ma" xD i
@tempyluj poleciłbym Suunto Race - OLED za 2kPLN i używam go do pływania oraz na siłkę. Wszystko jest okej, czujniki, mapy itp ale #!$%@? soft to jest porażka - nie ma możliwości wgrania własnej tarczy i obrócenia UI zegarka o 180*
Sen łapie zajebiscie
@tempyluj:
@Eshirael
Jeśli tylko coś ćwiczysz to
Garmin, garmin i jeszcze raz garmin

Minus: kosztują sporo.
Analiza snu to ciągle trochę zgadywanka i nawet guru w dziedzinie recenzji sportowych gadżetów DC rainmaker tak twierdzi. "we not there yet"
Od siebie dodam ze
Funkcja Body battery zbiorczo analizuje sen i aktywność i tętno i bardzo wiernie odzwierciedla u mnie mój stan po spaniu, treningach itp.
Jak mam kiepski dzień to naprawdę znajduje