Wpis z mikrobloga

#krolowaprzetrwania W końcu odcinek, gdzie było więcej dymów niż smutnych historyjek xD Zajebisty był pomysł z oczyszczaniem atmosfery, podczas którego wywaliło największe szambo od początku programu ( ͡ ͜ʖ ͡) Zawsze mieli łeb do interesów. Ten program z patocelebrytkami zaczyna im sie chyba spod kontroli wymykac ( ͡º ͜ʖ͡º) Pomijam w ogóle bezsensowność formatu z podziałem na drużyny, a i tak hajs trafił do jednej puli. Robili jakies glosowania, eliminacje na kiju, a #!$%@? uczestniczki wróciły z dupy dzien później, co do #!$%@? XD Tak czy siak miło sie ogląda jak skaczą sobie do gardeł ku naszej uciesze. Jesli nowy sezon #hotelparadise bd w 50% taki dymogenny to będę zadowolony ()
  • 4
  • Odpowiedz
@Bebemos: ja mam wrażenie że gdyby nie te konflikty to Edyta i Ewa by normalnie pojechały do domu. Zwłaszcza że za tydzień ostatni odcinek, po co wywalać dwie uczestniczki i zabijać cały potencjał na dramy? Lepiej już wycisnąć z nich wszystko co się da( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak czy siak miło sie ogląda jak skaczą sobie do gardeł ku naszej uciesze.


@Bebemos: mnie najbardziej cieszy to że pokazano ich prawdziwą twarz ,charakterki ,że wreszcie w tym porogramie pokazano jak naprawdę wygląda ich ,,podkoloryzowana dobroć ,prawdomówność ,ludzka zawiść i zakłamanie'' bo tylko tak można pokazać jaki to jest uczestnik a nie jak najczęściej nam pokazuje się ,,reżyserowane'' zadymy ,akcje często jednorazowe ,momenty z dooopy wzięte
HP,Farma czy wszelkie inne
  • Odpowiedz
@Bebemos: dokładnie, po co eliminowali zawodniczki, cuda wianki by potem je przywrócić jakby nigdy nic xD haha kompletnie z dupy a pomysł zeby sobie wszystko wyjasnic i oczyscić atmosfere hahaha sam bym tego lepiej nie wymyślił
  • Odpowiedz