Wpis z mikrobloga

#!$%@? sei w manie alkoholowa #!$%@? hajs z debetu wypiłem litr wódki zobaczyłem szatana zwalilem konia do fajnego człowieka z internetu i chciałem jechać na dziwki ale nie odbierała żadna () myślałem rok temu że wódka nie poryje mi tak głowy i. ze mogę stymulanty nią zastąpić q jak się wkręciłem to jeszcze gorzej #!$%@?
#alkoholizm #narkotykizawszespoko
  • 12
  • Odpowiedz
@daktylekN: a skąd Ty masz ziomek hajs na takie ćpanie i picie? Przeglądnąłem Twoje konto i non stop piszesz o tym jak się nawaliłeś O.o Gdzie czas na zarabianie kasy?
  • Odpowiedz
@daktylekN: ok dzięki za info, tak myślałem, że coś w tych klimatach
A zastanawiałeś się czy chcesz wyjść z tego błędnego koła? Szkoda zdrowia na taki hardcore
  • Odpowiedz
  • 1
@acidd i tak i nie. wiesz od dawna myśle że powinienem przestać to robić, ale ta druga część mnie mówi mi że mam się zatracić, zniszczyć siebie jako osobę, w sensie zatracić się totalnie, to może być demon, on nie mówi , próbuje to teraz opisać żebyś zrozumiał mój tok myślenia, jedna strona mnie chce sobie pojechać na wakacje, iść pobiegać, przeczytać książkę np coś dobrego, ale ta druga chce alkoholu, czegoś
  • Odpowiedz
  • 1
@acidd nie będe już okłamywał siebie, bo wiem już jak to wygląda, w jednej chwili mi się zachce ulegam a potem tabletek nie lykam cierpię i się użalam, ciężko zrozumieć że ja chcę się np zarazić albo być alkoholikiem, ale to mnie jara no autodestrukcja
  • Odpowiedz