Wpis z mikrobloga

#usa #neuropa #4konserwy #rosja

Stan republikańskiej komentariatu na 2024. Carlson przy dźwiękach muzyki klasycznej pokazuje Amerykanom jak wspaniałe jest moskiewskie metro, przy tym kadruje na mozaikę z wizerunkiem komunisty Lenina.

Reagan, Nixon i McCain przewracają się w grobach. Amerykańska prawica robi pro-rosyjską propagandę i chwali ZSRR.
https://twitter.com/TuckerCarlson/status/1757901280830505037
LebronAntetokounmpo - #usa #neuropa #4konserwy #rosja 

Stan republikańskiej komentar...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-15 094214

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: Historia się nie powtarza tylko rymuje. Kiedyś rosyjski imperializm maskował się za fasada komunizmu a zachodni lewicowcy robili za "gawnojedów" i pożytecznych idiotów. Dziś rosyjski imperializm maskuje sie za fasadą konserwatyzmu i role te przejęli szeroko pojęci prawicowcy.
  • Odpowiedz
@Arcyksienciuniu: ale to nie jest materiał turystyczny. To materiał w pełni polityczny. Carlson ma pretensje, że USA tak nie wygląda i każe politykom odpowiedzieć na pytanie, czemu nie mają żyrandoli w metrach xd Jak to Jurasz podkreśla, dyktatury zawsze mają czyste stolice, bo to wizytówki państw, żeby nabierać zachodnich dyplomatów, turystów, że tak jest w całym kraju.
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: bo się podnieca jak tam czysto. W zasadzie na wschód od Niemiec wszędzie jest czysto.
W wywiadzie ucieli fragment jak Tucker zapytał Putina czy w obozach pracy też mają tak czysto. Wiem bo pracowałem przy tym projekcie.
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: ale to metro naprawdę jest jedyne w swoim rodzaju, pojeździłem trochę w Paryżu, Rzymie, Barcelonie, Wiedniu, Pradze itd. ale to moskiewskie bije je na głowe wizualnie, stacje są jak dzieła sztuki.
  • Odpowiedz