Wpis z mikrobloga

P. 29 Kraków

Zgłoszenie 70fad860e34ed83c z dnia 2024-02-10 20:48:20

Imię: P.
Wiek: 29
Miejscowość: Kraków

Kim jestem?
Człowiek wielu talentów, nieszablonowy, niezrozumiały dla bytów tego świata... :)
A tak na serio to zwykły prosty facet, który przemierza sobie życie. Pracuje w gałęzi IT. Jestem kociarzem i kocham te zwierzęta. Wspomagam fundacje i udzielam się na grupkach/forach. Uwielbiam gotować różne potrawy i próbować nowych smaków. Nie gardzę również poznawaniem smaków w restauracjach wszelkiej maści. Uważam też, że całkiem nieźle piekę różne słodkości. Jestem z charakteru zawieszony gdzieś pomiędzy intro a ekstrawertykiem choć szala przechyla się w stronę introwertyzmu. Klasycznie lubię sobie pośmieszkować, nawet z rzeczy, z których niekoniecznie się powinno ale taki już jestem :) Mam też całkiem spory zapas cierpliwości i dystans do siebie (●'◡'●)

Wygląd
171 cm, blondyn - raczej krótsze włosy, szczupłej sylwetki, noszę okulary choć moja wada nie jest jakaś duża, ostatnio sporo ćwiczę

Zainteresowania
Behawiorystyka i dietetyka zwierząt (głównie kotów)
Gotowanie i odkrywanie nowych smaków
Gry kooperacyjne
Projektowanie i druk 3D
Home workout ale siłownią też nie pogardzę
Wybrane książki, filmy, seriale w wolnym czasie

Czego oczekuję?
Odrobinę normalności w tym pędzącym na zabicie świecie :)
Bardzo cenię sobie szczerość i otwartość w związku. Nie lubię tłumić emocji ani zostać nagle zbombardowany wszystkim co się uzbierało przez xx czasu. Wierność to dla mnie podstawa.
Nie znoszę za to kłamstwa i moje zaufanie bardzo szybko do takiej osoby znika co trudno później odbudować.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Idealny dzień to taki, w którym żadna z osób w relacji nie będzie się musiała niczym martwić a to jak go spędzimy zależeć będzie tylko od nas

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Nie palę, bardzo okazyjnie spożywam alkohol.
Nie posiadam i na razie dzieci nie planuje.
Nie jestem zainteresowany ślubem kościelnym.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykrakow #mirekszukamirabelki
  • 2
  • Odpowiedz