Wpis z mikrobloga

I jak tu nie twierdzić że rolnicy to największa zakała wśród grup społecznych? PiS doprowadził do całej sytuacji w której się teraz rolnictwo znajduje - zgadnijcie zatem kto jest w takim razie według tych dzbanów winny? Komisarz Rolnictwa EU Pisowiec Wojciechowski? Rząd PiS który wprowadzał zmiany?

Bynajmniej.

Niech się pier*olą. Tak jak na początku nawet im kibicowałem tak teraz jak dla mnie to mogą spieprzać.

#bekazpisu #bekazrolasow #polityka
JuliuszSlowacki - I jak tu nie twierdzić że rolnicy to największa zakała wśród grup s...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-15 o 14.48.48

Pobierz
  • 43
dobrze ze protestuja, to my jesteśmy zakalami ze nie protestujemy z nimi


@WinterLinn: Piękny szantaż emocjonalny. A gdzie byli rolnicy jak rząd pisu wprowadzał lockdown i zamykał ludziom biznesy? Gdzie byli, jak przedsiębiorcy protestowali, a policja ich goniła? Ano rolnicy mieli to w dupie, zamiast protestować z nimi, bo popierają pis. Także niech nie oczekują teraz aktywnego poparcia, w bądź co bądź słusznej sprawie. To są egoiści i walczą tylko o
Niech się pier*olą. Tak jak na początku nawet im kibicowałem tak teraz jak dla mnie to mogą spieprzać.


@JuliuszSlowacki: xD

Aż mi się przypomniało, gdy na strajku kobiet jakieś przygłupy zaczęły pisać podobne pierdoły mówiąc "Byłem za nimi, ALE PRZEKLINAJO A TAM SOM DZIECI :((("
A reszta przygłupów plusowała xd

Trochę czasu minęło, ale widze nic się nie zmieniło
@JuliuszSlowacki myślę że nie wszyscy tacy są, ale może trochę większy odsetek niż w innych grupach społecznych ale jak teroryka pisu przez swoje rrzady była taka że wszystko co się dzieje to wina Tuska to się nie dziwię tym biednym zmanipulowany ludziom, którzy oni nie są zdolni do samodzielnego myślenia
@JuliuszSlowacki: protestowanie za pisorow to była metafizyka spotkanie z najwyższym ale że Tusk obiecał co innego niż robi i nie może cofnąć syfu z Ukrainy to już be, się potem nie dziwię jak Stalinowi udało się rozjechać ukraińskie rolnictwo
I jak tu nie twierdzić że rolnicy to największa zakała wśród grup społecznych? PiS doprowadził do całej sytuacji w której się teraz rolnictwo znajduje - zgadnijcie zatem kto jest w takim razie według tych dzbanów winny?


@JuliuszSlowacki: zgodzę się ale PiS już nie rządzi, a problemy nadal istnieją.
@WinterLinn:

ja #!$%@? chca nam jedzenie odebrac, a ty jeczysz o tym gdzie byli bo covid xD PRIORYTETY


@WinterLinn: Czy ty rozumiesz co napisałem?#!$%@? z covidem. Ludziom firmy zakazano prowadzić, bez praktycznie żadnych odszkodowań. Czy ktoś rolnikom zakazuje prowadzić dalej działalność? No nie. Nie umniejszaj pracy przedsiębiorców na rzecz rolników. Jakie #!$%@? priorytety. Kto ci chce żarcie zabrać? Które żarcie? Te 40% marnotrawionego, utylizowanego bo się nie sprzedało? Ludziom od
@Ranmus: ziomuś Klaus Schwab już lata temu Ci powiedział, że 'you will be eat ze bugs' i akurat przypadkiem teraz po tych słowach w całej Europie rolnicy protestują no co za przypadek. #!$%@?, że rozsądni ludzie zostaną rozjechani przez globalistów przez takie normiki jak Ty. Sory stary ale to nie jest trudne żeby połączyć kilka faktów xd. No już widzę Twoją pokorę jak przyjdzie faktyczny głód XD rolnictwo to jest strategiczny