Wpis z mikrobloga

#grupamodlitwyzacharjasza #przegryw Od tej pory odnośnie naszych modlitw zawołania będę robił na nowym tagu, tu nie będę zamieszczał bo co po niektórych to złości itd. Mam nadzieję że ci którzy przystąpili do naszego "eksperymentu" dalej będą chcieli wspólnie się modlić. Oczywiście jeśli komuś nie pasuje ta 21:00 to może to zrobić o innej porze. Wołam tych którzy do tej pory ochoczo się wypowiadali co do naszych modlitw. W modlitwie oprócz to o co wnosimy dla siebie i współuczestników - proszę żeby to nie było nic dotyczącego rzeczy materialnych jak samochody itd. lub np. kobiet. Prośmy głównie o zdrowie, o ochronę przed złymi okolicznościami losu, wnośmy o duchowe wzmocnienie, mądrość i tego typu wzniosłe rzeczy. Pamiętajmy też o pokorze i pochwale dla Niebieskiego Ojca, dziękuje wam jeszcze raz za uczestnictwo i przepraszam jeśli kogoś pominąłem.
@Epiktetlol @Kuba04 @MarekInceliusz @PawelW124 @Glikol_Propylenowy @Szyszkalogin @Paladyn_28 @kogutpiejeiglupieje @Karo247 @grap32 @Mr_3nKi_ inni których nie wymieniłem a chcą się razem modlić proszę o podłączenie się.
  • 10
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92: Jest szansa, że zaliczę. Ale ogólnie dosyć trudny, profesorka to największy przykład betonu i #!$%@?ństwa. Dała zadanie półotwarte, które polegały na uzupełnianiu zdań. Problem polegał na tym, że nic tam nie pasowało. Liczę na to, że ojciec Niebieski zlituje się i zdam na 3.
  • Odpowiedz