Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do ludzi z tagów #pcmasterrace oraz #gry. Czy wielu nie kojarzy "Mirrors Edge" lub "L.A Noir"? Pytam, ponieważ obejrzałem materiał z #tvgry i jeden z nich nie dosyć, że nie znał "Mirrors Edge", to do tego psioczy na mimikę w "L.A Noir", mimo iż w tamtych czasach, to był pieprzony przełom.
Jak oni mogli go zatrudnić? "PFRON" płaci dodatkowy hajs za zatrudnienie takich osób?

#gorzkiezale #gownowpis
hacerking - Mam pytanie do ludzi z tagów #pcmasterrace oraz #gry. Czy wielu  nie koja...
  • 19
  • Odpowiedz
@G06DbT: @hacerking Przecież już przy premierze La Noir recenzenci zwracali uwagę, że jest ogromny kontrast między mimiką twarzy a całą resztą grafiki. Dzisiaj już dużo bardziej zwraca się na to uwagę a mimika nie robi już takiego wrażenia bo doszły nowe techniki, które sprawiły, że metoda którą użyli w La Noir szybko się zestarzała. Materiał jest o tym jak z dzisiejszej perspektywy wyglądają gry, które były przełomami graficznymi i oczywiste, że
  • Odpowiedz
  • 1
@Kagernak: Zdaję sobie sprawę z tego, iż miasto oraz grafika, prócz mimiki nie robiły wrażenia, to jednak psioczenie na mimikę, to już przesada, bo nawet dzisiaj robi to wrażenie.
  • Odpowiedz
@hacerking: nie no, jeśli ktoś chociaż trochę interesuje się grami to słyszał o tych grach, bo to nie są niszowe gry
no ale to trzeba mieć jakieś zainteresowania i pasje do gier, a nie samą chęć bycia youtuberem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Yayra Nie obrażał to jednak on tak się zachowuje. Ja uważam się za fana filmów, ale z góry mówię, że nie znam się na starych dziełach, lecz on jest zatrudniony na kanale o grach, a nie kojarzy takich tytułów, które aż tak stare nie są
  • Odpowiedz
  • 0
@kacpervfr: To co gadali o "Black", który wyciskał ostatnie soki z PS2, to też powinien być kryminał. Ciekawi mnie, jakby zareagowali, jakby zobaczyli typową grę z PS2 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@hacerking dlatego ciężko mi oglądać takie kanaly, gdzie typ związany z grami nie zna powiedzmy pierwszego medala (nie pamiętam jakiej pierwszej części nie znał na filmiem może farcry 1), bo miał #!$%@? -2 lata i dla niego gry 10 letnie to retro xD

Zdecydowanie wolę arhn.eu gdzie nawet jak nie znam gier o których mówi, to wiem, że ma pojęcie co się działo i czuję, że to swój chłop, a nie gówniarz
  • Odpowiedz
@hacerking: Gry 'Mirror's Edge' oraz 'L.A. Noire' są jak Trespasser; znane każdemu w branży z powodu rewolucyjnych technologii, ale rzadko kto w nie grał. Można je podsumować jednym zdaniem: jeśli widziałeś pierwsze 10 minut, to zobaczyłeś praktycznie wszystko, co mają do zaoferowania.
  • Odpowiedz
@hacerking: Rzeczywiście recenzenci nawet nie potrafią poprawnie umiejscowić w czasie kamieni milowych jak Crysis. Pada też kontrowersyjne zdanie o CryEngine, "że odniósł oszałamiający sukces", to stwierdzenie jest nie prawdziwe w odniesieniu do praktycznie martwego silnika. Dalej nie oglądałem.
  • Odpowiedz